Закупівлю оголошено - 30-08-2026, 22:26. Дата останніх змін - 30-08-2026, 22:26

Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий, фасування 0,7-1 кг; Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг; Крупа пшенична кус-кус, фасування 0,7-1 кг

Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг; Крупа пшоняна шліфована, сорт в... Державна закупівля - UA-2026-08-30-000792-a Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий, фасування 0,7-1 кг; Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг; Крупа від замовника ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "РЕШЕТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ І.Л. ОЛІЙНИКА РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" від 8/30/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-30-000792-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-30-000753-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 30-08-2026, 22:26
по 02-09-2026, 00:00

В пропозиціях просимо зазначати країну походження товару. Решетилівський ліцей імені І. Л. Олійника не закуповує товари, що походять з російської федерації, республіки білорусь, ісламської республіки іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
51692.58
51 692,58 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "РЕШЕТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ І.Л. ОЛІЙНИКА РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:21065914 Досьє YouControl
Сайт:https://reshet-lyceum.e-schools.info
Контактна особа:Тамара Шут
Телефон:+380502081360
E-mail:shut_t_o@ukr.net
Місцезнаходження:
38400, Україна, Полтавська область,Полтавський р-н, місто Решетилівка, вул. Покровська, будинок 37
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004

250
кілограм
38400 , Україна , Полтавська область , м. Решетилівка , вул. Покровська,37 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Сортвищийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг

280
кілограм
38400 , Україна , Полтавська область , м. Решетилівка , вул. Покровська,37 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Видядрицявід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Може містити сліди глютенуТакАктивна30-08-2026, 22:25
Маса неттовід 0.8 до 1.0кілограмАктивна30-08-2026, 22:25
Обробка пароюТакАктивна30-08-2026, 22:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий, фасування 0,7-1 кг

70
кілограм
38400 , Україна , Полтавська область , м. Решетилівка , вул. Покровська,37 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Сортвищийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна30-08-2026, 22:25
Містить глютенТакАктивна30-08-2026, 22:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг

120
кілограм
38400 , Україна , Полтавська область , м. Решетилівка , вул. Покровська,37 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкруглозернистийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Може містити сліди глютенуТакАктивна30-08-2026, 22:25
ПропаренийНіАктивна30-08-2026, 22:25
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна30-08-2026, 22:25
ШліфованийТакАктивна30-08-2026, 22:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг

140
кілограм
38400 , Україна , Полтавська область , м. Решетилівка , вул. Покровська,37 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видбулгурвід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Маса неттовід 0.5 до 1.0кілограмАктивна30-08-2026, 22:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа пшенична кус-кус, фасування 0,7-1 кг

200
кілограм
38400 , Україна , Полтавська область , м. Решетилівка , вул. Покровська,37 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 22:25
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна30-08-2026, 22:25
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 22:26:28
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 22:25:37
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 22:25:38
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 22:25:38
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 22:25:38
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 22:25:38
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 22:25:38
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ