Закупівлю оголошено - 30-08-2026, 18:57. Дата останніх змін - 30-08-2026, 18:57

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морк... Державна закупівля - UA-2026-08-30-000592-a Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ від замовника Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат від 8/30/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-30-000592-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-30-000576-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 30-08-2026, 18:57
по 02-09-2026, 00:00

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
16750
16 750 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат
ЄДРПОУ:03189995 Досьє YouControl
Контактна особа:Даниляк Ганна
Телефон:+380506969419
E-mail:stanivtsi_int@i.ua
Місцезнаходження:
59357, Україна, Чернівецька область,Кіцманський р-н, с.Нижні Станівці, вул. Незалежності, 52
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

150
кілограм
59357 , Україна , Чернівецька область , с. Нижні Станівці , вул. Незалежності 52 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна30-08-2026, 18:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

150
кілограм
59357 , Україна , Чернівецька область , с. Нижні Станівці , вул. Незалежності 52 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна30-08-2026, 18:56
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна30-08-2026, 18:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

150
кілограм
59357 , Україна , Чернівецька область , с. Нижні Станівці , вул. Незалежності 52 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна30-08-2026, 18:56
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна30-08-2026, 18:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246

150
кілограм
59357 , Україна , Чернівецька область , с. Нижні Станівці , вул. Незалежності 52 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Колірчервонийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна30-08-2026, 18:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659

100
кілограм
59357 , Україна , Чернівецька область , с. Нижні Станівці , вул. Незалежності 52 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна30-08-2026, 18:56
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна30-08-2026, 18:56
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 18:57:31
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 18:56:02
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 18:56:03
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 18:56:03
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 18:56:03
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 18:56:03
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 18:56:03
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ