Закупівлю оголошено - 29-08-2026, 17:00. Дата останніх змін - 29-08-2026, 17:00

Овочі заморожені, Cуміш сухофруктів, Паста томатна фасована, Родзинки, Горошок зелений консервований, Повидло та джеми фасовані, Повидло та джеми фасовані

Овочі заморожені, Cуміш сухофруктів, Паста томатна фасована, Родзинки, Горошок зелений консервований, Повидло та джеми фасовані, Повидло та джеми фасо... Державна закупівля - UA-2026-08-29-000589-a Овочі заморожені, Cуміш сухофруктів, Паста томатна фасована, Родзинки, Горошок зелений консервований, Повидло та джеми фасовані, Повидло та джеми фасовані від замовника Смизький ліцей від 8/29/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-29-000589-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-29-000394-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 17:00
по 03-09-2026, 17:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
80000
80 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Смизький ліцей
ЄДРПОУ:24170770 Досьє YouControl
Контактна особа:Новак Надія Володимирівна
Телефон:+380365656384
E-mail:novak477@ukr.net
Місцезнаходження:
35680, Україна, Рівненська область,Смига, вул.Дружби,2
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Овочі заморожені

12
кілограм
35680 , Україна , Рівненська область , Смига , вул.Дружби,2 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Cуміш сухофруктів

150
кілограм
35680 , Україна , Рівненська область , Смига , вул.Дружби,2 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1Активна29-08-2026, 16:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Паста томатна фасована

95
кілограм
35680 , Україна , Рівненська область , Смига , вул.Дружби,2 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЧЕМПІОНвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Сортвищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна29-08-2026, 16:55
Маса нетто475грамАктивна29-08-2026, 16:55
Сіль у складі продуктуТакАктивна29-08-2026, 16:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Родзинки

10
кілограм
35680 , Україна , Рівненська область , Смига , вул.Дружби,2 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Коліркоричневийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Наявність кісточкиНіАктивна29-08-2026, 16:55
Наявність плодоніжкиНіАктивна29-08-2026, 16:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Горошок зелений консервований

90
кілограм
35680 , Україна , Рівненська область , Смига , вул.Дружби,2 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЧЕМПІОНвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Сортвищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Фасуваннябанка металевавід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Маса нетто0.42кілограмАктивна29-08-2026, 16:55
Відповідність ДСТУ 7165ТакАктивна29-08-2026, 16:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Повидло та джеми фасовані

25
кілограм
35680 , Україна , Рівненська область , Смига , вул.Дружби,2 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4900від 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Фруктово-ягідна основавишнявід 1Активна29-08-2026, 16:55
Упаковкабанка склянавід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Сорт/Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Видджемвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
БрендLOVELUKAвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
СтерилізованоТакАктивна29-08-2026, 16:55
Маса нетто0.53кілограмАктивна29-08-2026, 16:55
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Повидло та джеми фасовані

25
кілограм
35680 , Україна , Рівненська область , Смига , вул.Дружби,2 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендГУРМАНвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Видджемвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Фруктово-ягідна основаабрикосвід 1Активна29-08-2026, 16:55
Сорт/Ґатуноквищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4900від 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Упаковкабанка склянавід 1 до 1Активна29-08-2026, 16:55
Маса нетто0.35кілограмАктивна29-08-2026, 16:55
СтерилізованоТакАктивна29-08-2026, 16:55
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 16:59:51
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 16:55:18
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Овочі заморожені, Cуміш сухофруктів, Паста томатна фасована, Родзинки, Горошок зелений консервований, Повидло та джеми фасовані, Повидло та джеми фасовані

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Овочі заморожені, Cуміш сухофруктів, Паста томатна фасована, Родзинки, Горошок зелений консервований, Повидло та джеми фасовані, Повидло та джеми фасовані

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 16:55:16
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 16:55:16
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 16:55:16
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 16:55:16
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 16:55:16
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ