Закупівлю оголошено - 29-08-2026, 13:55. Дата останніх змін - 29-08-2026, 13:55

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Буряк столовий другого товарного сорту, 5-14 см, ДСТУ 7033; Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438; Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм; Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Салат зелений свіжий листковий, першого товарного сорту, ДСТУ 8107; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246; Помідори (томати) свіжі, тепличні, великоплідні, ДСТУ 3246; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм; Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Буря... Державна закупівля - UA-2026-08-29-000381-a Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Буряк столовий другого товарного сорту, 5-14 см, ДСТУ 7033; Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438; Груші пізньостиглі, першого від замовника ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 8/29/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-29-000381-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-29-000233-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
600525
600 525 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:24352198 Досьє YouControl
Сайт:http://dmschool.at.ua/
Контактна особа:Надія Ромасевич
Телефон:+380637600606
E-mail:zakypudsh@meta.ua
Місцезнаходження:
20332, Україна, Черкаська область,с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 13:55
по 02-09-2026, 13:22

Поставка Товару здійснюється транспортом постачальника в навчальні та дошкільні заклади Замовника в робочі дні та години з 8-00 до 16-00 години за адресами Замовника. Поставка Товару здійснюється один раз на тиждень окремими партіями згідно з заявкою Замовника до кожного закладу освіти окремо. Обсяг кожної партії визначається Замовником залежно від фактичної потреби.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

500
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Сортвищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна29-08-2026, 13:50
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см

550
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Буряк столовий другого товарного сорту, 5-14 см, ДСТУ 7033

900
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр коренеплоду5-14 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

300
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

475
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см

260
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Довжина плоду (без плодоніжки)7-16 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Видкабачкивід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

1 500
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Салат зелений свіжий листковий, першого товарного сорту, ДСТУ 8107

120
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видлистковийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Характеристики не суперечать ДСТУ 8107таквід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

900
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

520
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

300
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

400
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246

600
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Колірчервонийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Помідори (томати) свіжі, тепличні, великоплідні, ДСТУ 3246

340
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Вид плодувеликопліднівід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр плодуне менше 6 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Колірчервонийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

560
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна29-08-2026, 13:50
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

1 200
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм

500
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233

12
кілограм
20332 , Україна , Черкаська область , с. Дмитрушки , Відповідно до договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 40 ммвід 1 до 1Активна29-08-2026, 13:50
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна29-08-2026, 13:50
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 13:55:44
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 13:50:38
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          119
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 13:50:40
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 13:50:40
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 13:50:40
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 13:50:40
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 29-08-2026, 13:50:40
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ