Закупівлю оголошено - 29-08-2026, 11:14. Дата останніх змін - 29-08-2026, 11:21

Томати консервовані

Томати консервовані... Державна закупівля - UA-2026-08-29-000189-a Томати консервовані від замовника військова частина А3723 від 8/29/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-29-000189-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 11:14
по 04-09-2026, 11:19
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 11:19
по 09-09-2026, 11:19
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 15:31

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
190000
190 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 900 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина А3723
ЄДРПОУ:22999932 Досьє YouControl
Контактна особа:Царенок Ірина Анатоліївна
Телефон:+380444286231
E-mail:a3723dzo@gmail.com
Місцезнаходження:
00000, Україна, Київська область,Україна, 0
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Томати консервовані
190 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 15:31
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Томати консервовані

2 000
кілограм
Україна Київська область
по 25-12-2026
15330000-0
Оброблені фрукти та овочі


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 11:21:23
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 11:14:56
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 11:14:56
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ