Закупівлю оголошено - 29-08-2026, 08:20. Дата останніх змін - 29-08-2026, 08:21

деревина твердих порід (дрова твердих порід: дуб, бук, ясен, граб, клен)

деревина твердих порід (дрова твердих порід: дуб, бук, ясен, граб, клен)... Державна закупівля - UA-2026-08-29-000049-a деревина твердих порід (дрова твердих порід: дуб, бук, ясен, граб, клен) від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/29/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-29-000049-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 08:20
по 04-09-2026, 12:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 14:58

Доставка товару здійснюється за рахунок Постачальника, його транспортом чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
497426
497 426 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:2 487,13 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:08682683 Досьє YouControl
Контактна особа:Роман Савчук
Телефон:380322634214
E-mail:r.savchuk@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
79060, Україна, Львівська область,Львів, м. Львів
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Деревина твердих порід (дрова ...
497 426 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 14:58
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Деревина твердих порід (дрова твердих порід: дуб, бук, ясен, граб, клен)

142
метр кубічний
Україна Відповідно до документації
по 10-11-2026
03410000-7
Деревина


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 08:20:55
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 08:20:55
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 08:20:55
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 08:20:55
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 08:21:01
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 08:20:55
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 08:20:55
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ