Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 15:45. Дата останніх змін - 28-08-2026, 15:45

Оброблені фрукти та овочі

Оброблені фрукти та овочі... Державна закупівля - UA-2026-08-28-009511-a Оброблені фрукти та овочі від замовника Полтавський навчально-реабілітаційний центр Полтавської обласної ради від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-009511-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-011152-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 15:45
по 02-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
10344.08
10 344,08 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Полтавський навчально-реабілітаційний центр Полтавської обласної ради
ЄДРПОУ:25172280 Досьє YouControl
Контактна особа:Кубрак Ірина Петрівна
Телефон:380532660641
E-mail:nvkpor@meta.ua
Місцезнаходження:
36040, Україна, Полтавська область,Полтава, вулиця Героїв України будинок 16
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642

12
кілограм
Україна , Полтавська область , Полтава , вулиця Героїв України ,16; вул.Центральна,68, с.Михайлівка, Полтавська область, ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Спосіб обробкиквашенавід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8642від 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Сортпершийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Видкапуста шинкованавід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509

12
кілограм
Україна , Полтавська область , Полтава , вулиця Героїв України ,16; вул.Центральна,68, с.Михайлівка, Полтавська область, ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Сортпершийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Вишня без кісточки заморожена

10
кілограм
36040 , Україна , Полтавська область , Полтава , вулиця Героїв України ,16; вул.Центральна,68, с.Михайлівка, Полтавська область, ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Назва продуктувишня без кісточкивід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Вид замороженого продуктувишнявід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Наявність кісточкиНіАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Смородина чорна, заморожена

10
кілограм
Україна , Полтавська область , Полтава , вулиця Героїв України ,16; вул.Центральна,68, с.Михайлівка, Полтавська область, ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Вид замороженого продуктусмородина чорнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній

10
кілограм
Україна , Полтавська область , Полтава , вулиця Героїв України ,16; вул.Центральна,68, с.Михайлівка, Полтавська область, ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колірсвітло-коричневийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Сортвищийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Наявність плодоніжкиНіАктивна28-08-2026, 15:41
Наявність кісточкиНіАктивна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494

5
кілограм
Україна , Полтавська область , Полтава , вулиця Героїв України ,16; вул.Центральна,68, с.Михайлівка, Полтавська область, ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Горошок зелений заморожений

10
кілограм
Україна , Полтавська область , Полтава , вулиця Героїв України ,16; вул.Центральна,68, с.Михайлівка, Полтавська область, ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:41
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 15:44:57
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 15:44:14
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:43:12
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:43:12
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:43:12
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:43:12
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:43:12
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ