Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 15:23. Дата останніх змін - 28-08-2026, 15:23

Товар - код CPV 15540000-5 по ДК 021:2015 – Сирні продукти (сири). РПЗ – 10.19. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-42-04, e-mail: vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua.

Товар - код CPV 15540000-5 по ДК 021:2015 – Сирні продукти (сири). РПЗ – 10.19. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати... Державна закупівля - UA-2026-08-28-009003-a Товар - код CPV 15540000-5 по ДК 021:2015 – Сирні продукти (сири). РПЗ – 10.19. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника vv_budnyk@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора від замовника ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-009003-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-01-02-001194-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 15:23
по 07-09-2026, 10:00

Умови поставки товару: на умовах – DDP, відповідно до правил INCOTERMS в редакції 2020 року, з обов’язковою присутністю представника Постачальника. Поставка товару здійснюється партіями на підставі заявки, направленої Покупцем на електронну адресу Постачальника. Умови оплати: протягом 45 календарних днів після постачання ТМЦ. Строк поставки товару: постачання здійснюється з дати публікації Договору в системі ProZorro, але не пізніше 26.12.2026.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
1876958.5
1 876 958,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
ЄДРПОУ:20915546 Досьє YouControl
Контактна особа:Франко Юрій Аркадійович
Телефон:380513642177
E-mail:y_franko@sunpp.atom.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сир кисломолочний ваговий

6 008
кілограм
Україна , Миколаївська область , Південноукраїнськ ,
по 26-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Масова частка жирувід 9.0 до 9.0відсотокАктивна28-08-2026, 15:23
Відповідність ДСТУ 4554ТакАктивна28-08-2026, 15:23
ДобавкиНіАктивна28-08-2026, 15:23
БезлактознийНіАктивна28-08-2026, 15:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Сири плавлені

150
кілограм
Україна , Миколаївська область , Південноукраїнськ ,
по 26-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 4635таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Упаковкафольгавід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Масова частка жирувід 38 до 55відсотокАктивна28-08-2026, 15:23
Маса неттовід 70 до 70грамАктивна28-08-2026, 15:23
Смакові добавкиНіАктивна28-08-2026, 15:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Сири м'які та розсільні вагові

319
кілограм
Україна , Миколаївська область , Південноукраїнськ ,
по 26-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видмоцарелавід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Типм'якийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Вид сировинимолоко коров'ячевід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Масова частка жирувід 40.0 до 50.0відсотокАктивна28-08-2026, 15:23
БезлактознийНіАктивна28-08-2026, 15:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Сир твердий ваговий

200
кілограм
Україна , Миколаївська область , Південноукраїнськ ,
по 26-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 6003 (ДСТУ 4421)таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Масова частка жирувід 50 до 50відсотокАктивна28-08-2026, 15:23
БезлактознийНіАктивна28-08-2026, 15:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Сир твердий ваговий

1 760
кілограм
Україна , Миколаївська область , Південноукраїнськ ,
по 26-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 6003 (ДСТУ 4421)таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 15:23
Масова частка жирувід 45 до 45відсотокАктивна28-08-2026, 15:23
БезлактознийНіАктивна28-08-2026, 15:23
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 15:23:24
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 15:23:14
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Умови оплати: протягом 45 календарних днів після постачання ТМЦ.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          45
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Умови поставки товару: на умовах – DDP, відповідно до правил INCOTERMS в редакції 2020 року, з обов’язковою присутністю представника Постачальника. Поставка товару здійснюється партіями на підставі заявки, направленої Покупцем на електронну адресу Постачальника. Строк поставки товару: постачання зді ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          90
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:23:14
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:23:14
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:23:14
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:23:14
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 15:23:14
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ