Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 14:12. Дата останніх змін - 28-08-2026, 14:12

сир адегейський; сир сулугуні; сир кисломолочний ваговий

сир адегейський; сир сулугуні; сир кисломолочний ваговий... Державна закупівля - UA-2026-08-28-006852-a сир адегейський; сир сулугуні; сир кисломолочний ваговий від замовника Управління гуманітарного розвитку Української міської ради від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-006852-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-007253-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 14:12
по 02-09-2026, 08:00

сир адегейський; сир сулугуні; сир кисломолочний ваговий) Закупівля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility; зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу. Продукти харчування мають бути свіжими, чистими, без уражень та пошкоджень, в упаковці згідно даних від виробника. Кожна партія Товару має супроводжуватися документами, що підтверджують їх походження, безпечність і якість; ґатунок, категорію, дату виготовлення на підприємстві, термін реалізації, умови зберігання (для продуктів, що швидко псуються термін реалізації, час виготовлення позначається у годинах). Доставка Товару для передачі здійснюється з 8-00 до 17-00 години протягом строку дії Договору. Конкретне найменування Товару, який необхідно доставити для передачі та його кількість вказується у заявках Покупця. Продавець зобов’язаний доставити Товар для передачі Покупцю не пізніше 48 годин з моменту відправлення заявки (якщо інший строк не вказаний в заявці) з урахуванням годин для передачі. Транспортні витрати по доставці Товару в місце призначення включені в ціну Товару. Вимоги до тари та упаковки: Тара (упаковка) повинна забезпечувати повну цілісність Товару при транспортуванні усіма видами транспорту. Вартість тари (упаковки) включено в загальну вартість (ціну) Товару. Тара (упаковка) – незворотна. Гарантійний строк на Товар (термін/строк придатності): Термін/строк придатності Товару встановлюється виробником Товару. Продавець зобов’язаний поставити Товар, термін/строк придатності якого на день доставки повинен становити не менше 80% від загального терміну/строку придатності Товару, встановленого виробником Товару. Товар повинен містити маркування із зазначенням назви харчового продукту, назви та адреси підприємства-виробника, ваги нето, склад, дати виготовлення, терміну придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Вміст токсичних елементів, антибіотиків та гормональних препаратів, пестицидів, радіонуклідів та мікробіологічні показники у Товарах, що постачаються Продавцем, не повинен перевищувати гранично допустимих рівнів, встановлених чинними стандартами у цій галузі. У разі необхідності, в тому числі за вимогою Покупця, відбір Товару на лабораторні дослідження проводиться за рахунок Продавця. Продавець зобов’язаний забезпечити доставку Товару з обов'язковим дотриманням умов температурного режиму для продуктів харчування, які цього потребують при їх зберіганні та перевезенні. Приймання Товару за кількістю та якістю здійснюється представником Покупця. Умови та строки оплати: 10 календарних днів по факту поставки товару згідно підписаних Сторонами акту приймання-передачі Товару або видаткової накладної.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
300075
300 075 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Управління гуманітарного розвитку Української міської ради
ЄДРПОУ:44050972 Досьє YouControl
Контактна особа:Галина Андрущенко
Телефон:+380962538897
E-mail:upravgr2021@ukr.net
Місцезнаходження:
08720, Україна, Київська область,Обухівський район, м. Українка, пл. Шевченка Тараса, буд. 1
Донор закупівлі
Найменування:ЄС (Ukraine Facility)
Місцезнаходження:1048, Королівство Бельгія, Brussel,Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Сайт:https://european-union.europa.eu
Найменування:Рада Європейського Союзу
Код за XM-DAC:55000
Контактна особа:Рада Європейського Союзу
Контактний e-mail:press.centre@consilium.europa.eu
Факс:+3222816111
Телефон:+3222816111
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сири м'які та розсільні фасовані

240
кілограм
08720 , Україна , Київська область , м.Українка , пл.Шевченка Тараса 1 (заклади освіти Української міської ради) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЛУКАВИЦЯвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Видадигейськийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Типм'якийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4395від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Упаковкавакуумнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Вид сировинимолоко коров'ячевід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Формабрикетвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Масова частка жирувід 45.0 до 45.0відсотокАктивна28-08-2026, 14:06
Маса неттовід 270 до 270грамАктивна28-08-2026, 14:06
БезлактознийНіАктивна28-08-2026, 14:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Сири м'які та розсільні фасовані

303
кілограм
08720 , Україна , Київська область , м.Українка , пл.Шевченка Тараса 1 (заклади освіти Української міської ради) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЛУКАВИЦЯвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Видсулугунівід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Типм'якийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4395від 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Упаковкавакуумнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Вид сировинимолоко коров'ячевід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Формабрикетвід 1 до 1Активна28-08-2026, 14:06
Масова частка жирувід 45.0 до 45.0відсотокАктивна28-08-2026, 14:06
Маса неттовід 250 до 250грамАктивна28-08-2026, 14:06
БезлактознийНіАктивна28-08-2026, 14:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Сир кисломолочний ваговий

1 350
кілограм
08720 , Україна , Київська область , м.Українка , пл.Шевченка Тараса 1 (заклади освіти Української міської ради) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Масова частка жирувід 5.0 до 5.0відсотокАктивна28-08-2026, 14:06
Відповідність ДСТУ 4554ТакАктивна28-08-2026, 14:06
ДобавкиНіАктивна28-08-2026, 14:06
БезлактознийНіАктивна28-08-2026, 14:06
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:12:19
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:06:15
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Вимоги до товару та учасника закупівлі, що проводиться в рамках проєкту Ukraine Facility
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовники зобов’язані здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг, які здійснюються в рамках виконання заходів Плану України, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024 р. No 244 (Офіційний вісник України, 2024 р., No 32, ст. 2035), з урахуванням положень, визначених цим розділом особливостей, незалежно від вартості таких закупівель
          При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, що
          1 - До учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          Способи підтвердження:
          Документ
          Учасник процедури закупівлі зареєстрований у прийнятній країні відповідно до вимог Ukraine Facility
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються походять з прийнятних країн
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, що
          2 - Субʼєкт господарювання чиї спроможності можуть бути залучені як субпідрядника/співвиконавця до виконання робіт чи надання послуг зареєстрований у прийнятній країні
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          Способи підтвердження:
          Документ
          До учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          Способи підтвердження:
          Документ
          Спроможності суб’єкта господарювання можуть бути залучені як субпідрядника/співвиконавця до виконання робіт чи надання послуг за умови, що кожний субпідрядник/співвиконавець особисто або його кінцеві бенефіціарні власники, члени або учасники (акціонери) юридичної особи – субпідрядника/співвиконавця є особами, до яких не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          Способи підтвердження:
          Документ
          Учасник процедури закупівлі зареєстрований у прийнятній країні відповідно до вимог Ukraine Facility
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються походять з прийнятних країн
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 14:06:16
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ