Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 14:00. Дата останніх змін - 28-08-2026, 14:00

Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; Борошно пшеничне, сорт перший, ГСТУ 46.004; Крупа пшенична вагова; Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698; Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг; Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг; Крупа пшоняна шліфована, сорт перший; Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699; Крупи перлові швидкорозварювані, ДСТУ 1055

Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; Борошно пшеничне, сорт перший, ГСТУ 46.004; Крупа пшенична вагова; Крупа вівсяна, плющен... Державна закупівля - UA-2026-08-28-005995-a Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; Борошно пшеничне, сорт перший, ГСТУ 46.004; Крупа пшенична вагова; Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698; Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг; Крупа рисова шліфована круглозерниста, від замовника Маловільшанська сільська рада від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-005995-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-007225-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 14:00
по 02-09-2026, 00:00

Товар, який постачається не є походженням з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран Місце поставки Товару: визначено в Додатку 2 до договору

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
58826
58 826 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Маловільшанська сільська рада
ЄДРПОУ:04358619 Досьє YouControl
Сайт:http://malavilshankagromada.gov.ua
Контактна особа:Юлія Славнікова
Телефон:+380986097067
E-mail:sumerchanka@ukr.net
Місцезнаходження:
09175, Україна, Київська область,Білоцерківський р-н, с. Мала Вільшанка, вул. Перемоги, 24
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700

151
кілограм
Україна ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Номер1одиницяАктивна28-08-2026, 13:23
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна28-08-2026, 13:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Борошно пшеничне, сорт перший, ГСТУ 46.004

257
кілограм
Україна ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Сортпершийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Крупа пшенична вагова

62
кілограм
Україна ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видартеквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698

70
кілограм
Україна ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видплющенавід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Ґатуноквищийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 7698таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Містить глютенТакАктивна28-08-2026, 13:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг

178
кілограм
Україна ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Видядрицявід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Може містити сліди глютенуТакАктивна28-08-2026, 13:23
Маса неттовід 0.8 до 1.0кілограмАктивна28-08-2026, 13:23
Обробка пароюТакАктивна28-08-2026, 13:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг

187
кілограм
Україна ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкруглозернистийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Може містити сліди глютенуТакАктивна28-08-2026, 13:23
ПропаренийНіАктивна28-08-2026, 13:23
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна28-08-2026, 13:23
ШліфованийТакАктивна28-08-2026, 13:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Крупа пшоняна шліфована, сорт перший

56
кілограм
Україна ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Сортпершийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Містить глютенТакАктивна28-08-2026, 13:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699

114
кілограм
Україна ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Крупи перлові швидкорозварювані, ДСТУ 1055

11
кілограм
Україна ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперловівід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Метод виготовленняплющеннявід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 1055таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:23
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 14:00:05
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 13:23:15
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:23:15
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:23:15
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:23:15
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:23:15
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:23:15
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ