Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 13:15. Дата останніх змін - 28-08-2026, 13:15

Борошно та крупи (Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 1 кг, Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг, Пластівці вівсяні Геркулес, Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг, Крупа пшоняна шліфована, сорт перший, фасування 0,7-1 кг, Крупа рисова фасована, Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700, Крупа кукурудзяна шліфована, №4, фасування 0,7-1 кг, Крупа ячмінна перлова №1, фасування 0,7-1кг, Крупа пшенична подрібнена, шліфована, з м'яких сортів пшениці, 0,5-1кг (за кодом ДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості)

Борошно та крупи (Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 1 кг, Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 к... Державна закупівля - UA-2026-08-28-005838-a Борошно та крупи (Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 1 кг, Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг, Пластівці вівсяні Геркулес, Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг, Крупа пшоняна шліфована, сорт перший, фасування 0,7-1 кг, від замовника Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-005838-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-006924-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 13:15
по 02-09-2026, 00:00

Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.Строк поставки товарів: з дати підписання договору по 31.12.2026, дрібними партіями, два рази на тиждень, за адресами закладів освіти та дошкільної освіти Вороньківської сільської ради. Термін передачі Товару: протягом 1 робочого дня, з дня замовлення (письмового, яке надсилається Покупцем за допомогою пошти /факсу, інтернету/ або усного замовлення за телефоном). Поставка має відбуватися дрібними партіями, два рази на тиждень. Заявки на поставку товару формуються до 18.00 дня, що передує дню поставки товару. Поставка товару здійснюється в робочі дні та години з 06:00 до 08:00. Під час приймання-передачі Товару сторони зобов’язанні належним чином оформити і підписати усі необхідні документи, що засвідчують факт приймання-передачі Товару (товарно- транспортну накладну, довіреність, тощо) та перевірити у повному обсязі кількість, а також комплектність і якість Товару. Разом з Товаром Продавець надає Покупцю товарно-транспортну накладну та документи, що підтверджують якість Товару, тощо. Продавець гарантує належну якість товару за умови дотримання Покупцем правил зберігання. Передача, відвантаження, розвантаження Товару здійснюється силами, засобами, транспортом Продавця та за його рахунок.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
12000
12 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
ЄДРПОУ:44042825 Досьє YouControl
Сайт:https://voronkivska-sr.gov.ua
Контактна особа:Козловець Наталія Володимирівна
Телефон:+380677873720
E-mail:zakupkavoronkiv@ukr.net
Місцезнаходження:
08352, Україна, Київська область,село Вороньків, вулиця Паркова 2
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 1 кг

27
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Упаковкапакет паперовийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Маса нетто1кілограмАктивна28-08-2026, 13:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг

36
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Видядрицявід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Може містити сліди глютенуТакАктивна28-08-2026, 13:13
Маса неттовід 0.8 до 1кілограмАктивна28-08-2026, 13:13
Обробка пароюТакАктивна28-08-2026, 13:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пластівці вівсяні Геркулес

35
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Видгеркулесвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Може містити сліди глютенуТакАктивна28-08-2026, 13:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг

35
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видбулгурвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Маса неттовід 0.5 до 1кілограмАктивна28-08-2026, 13:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа пшоняна шліфована, сорт перший, фасування 0,7-1 кг

4
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Сортпершийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Маса неттовід 0.7 до 1кілограмАктивна28-08-2026, 13:13
Містить глютенТакАктивна28-08-2026, 13:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа рисова фасована

25
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Виддовгозернистийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Сортпершийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
ШліфованийТакАктивна28-08-2026, 13:13
Маса нетто1кілограмАктивна28-08-2026, 13:13
ПропаренийНіАктивна28-08-2026, 13:13
Може містити сліди глютенуТакАктивна28-08-2026, 13:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Крупа ячна №1, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700

6
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Номер1одиницяАктивна28-08-2026, 13:13
Маса неттовід 0.7 до 1кілограмАктивна28-08-2026, 13:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Крупа кукурудзяна шліфована, №4, фасування 0,7-1 кг

4
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видшліфованавід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Помелномер 4від 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Маса неттовід 0.7 до 1кілограмАктивна28-08-2026, 13:13
Може містити сліди глютенуТакАктивна28-08-2026, 13:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Крупа ячмінна перлова №1, фасування 0,7-1кг

4
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Номер1одиницяАктивна28-08-2026, 13:13
Маса неттовід 0.7 до 1кілограмАктивна28-08-2026, 13:13
Містить глютенТакАктивна28-08-2026, 13:13
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Крупа пшенична подрібнена, шліфована, з м'яких сортів пшениці, 0,5-1кг

43
кілограм
00000 , Україна , Київська область , за адресами закладів освіти, Вороньківської сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видподрібнена, шліфованавід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Сорт пшеницім'якийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:13
Маса неттовід 0.5 до 1кілограмАктивна28-08-2026, 13:13
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 13:13:31
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 13:15:12
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:13:29
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:13:29
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:13:29
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:13:29
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:13:29
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ