Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 12:26. Дата останніх змін - 28-08-2026, 12:26

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509, Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г, Квасоля консервована натуральна, банка скляна, фасування 0,4-0,55кг, Cуміш сухофруктів зі сливами, ДСТУ 2435, ДСТУ 8494, Паста томатна 25% з сіллю, 300-500г, Суміш фруктово-ягідна, заморожена

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509, Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г, Квасоля консервована натуральна,... Державна закупівля - UA-2026-08-28-004972-a Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509, Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г, Квасоля консервована натуральна, банка скляна, фасування 0,4-0,55кг, Cуміш сухофруктів зі сливами, ДСТУ 2435, ДСТУ 8494, Паста томатна 25% з сіллю, 300-500г, Суміш фруктово-ягідна, від замовника Ліцей №2 м. Немирова Немирівської міської ради від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-004972-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-005942-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 12:26
по 02-09-2026, 00:00

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509, Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г, Квасоля консервована натуральна, банка скляна, фасування 0,4-0,55кг, , Паста томатна 25% з сіллю, 300-500г,

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
299276.71
299 276,71 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Ліцей №2 м. Немирова Немирівської міської ради
ЄДРПОУ:23055972 Досьє YouControl
Контактна особа:Вінницька Оксана Миколаївна
Телефон:+380433122628
E-mail:nvk2nemyriv@ukr.net
Місцезнаходження:
22800, Україна, Вінницька область,місто Немирів, вулиця Гімназійна, 27
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509

1 016
кілограм
22800 , Україна , Вінницька область , місто Немирів , вулиця Гімназійна, 27; Вінницький район, село Гунька, вулиця Вишнева, 30А; Вінницький район, село Медвежа, вулиця Соборна, 10; Вінницький район, село Байраківка, вулиця Шкільна, 2; Вінницький район, село Дубовець, вулиця Шкільна, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Сортпершийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г

169
кілограм
22800 , Україна , Вінницька область , місто Немирів , вулиця Гімназійна, 27; Вінницький район, село Гунька, вулиця Вишнева, 30А; Вінницький район, село Медвежа, вулиця Соборна, 10; Вінницький район, село Байраківка, вулиця Шкільна, 2; Вінницький район, село Дубовець, вулиця Шкільна, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Маса неттовід 0.45 до 0.55кілограмАктивна28-08-2026, 12:23
Відповідність ДСТУ 7165ТакАктивна28-08-2026, 12:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Квасоля консервована натуральна, банка скляна, фасування 0,4-0,55кг

17
кілограм
22800 , Україна , Вінницька область , місто Немирів , вулиця Гімназійна, 27; Вінницький район, село Гунька, вулиця Вишнева, 30А; Вінницький район, село Медвежа, вулиця Соборна, 10; Вінницький район, село Байраківка, вулиця Шкільна, 2; Вінницький район, село Дубовець, вулиця Шкільна, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видквасоля натуральнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 6074таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Маса неттовід 0.4 до 0.55кілограмАктивна28-08-2026, 12:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Cуміш сухофруктів зі сливами, ДСТУ 2435, ДСТУ 8494

368
кілограм
22800 , Україна , Вінницька область , місто Немирів , вулиця Гімназійна, 27;Вінницький район, село Гунька, вулиця Вишнева, 30А; Вінницький район, село Медвежа, вулиця Соборна, 10; Вінницький район, село Байраківка, вулиця Шкільна, 2; Вінницький район, село Дубовець, вулиця Шкільна, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктів зі сливамивід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Відповідність ДСТУДСТУ 8494, ДСТУ 2435від 1 до 2Активна28-08-2026, 12:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Паста томатна 25% з сіллю, 300-500г

706
кілограм
22800 , Україна , Вінницька область , місто Немирів , вулиця Гімназійна, 27; Вінницький район, село Гунька, вулиця Вишнева, 30А; Вінницький район, село Медвежа, вулиця Соборна, 10; Вінницький район, село Байраківка, вулиця Шкільна, 2; Вінницький район, село Дубовець, вулиця Шкільна, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна28-08-2026, 12:23
Маса неттовід 300 до 500грамАктивна28-08-2026, 12:23
Сіль у складі продуктуТакАктивна28-08-2026, 12:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Суміш фруктово-ягідна, заморожена

1 145
кілограм
22800 , Україна , Вінницька область , місто Немирів , вулиця Гімназійна, 27; Вінницький район, село Гунька, вулиця Вишнева, 30А; Вінницький район, село Медвежа, вулиця Соборна, 10; Вінницький район, село Байраківка, вулиця Шкільна, 2; Вінницький район, село Дубовець, вулиця Шкільна, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктусуміш фруктово-ягіднавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:23
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:26:22
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:23:30
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:23:28
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:23:28
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:23:28
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:23:28
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:23:28
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ