Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 11:17. Дата останніх змін - 28-08-2026, 11:18

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби... Державна закупівля - UA-2026-08-28-003365-a Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-003365-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 11:17
по 03-09-2026, 12:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 14:00
по 08-09-2026, 15:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 11:38

Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
9231810
9 231 810 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ)
ЄДРПОУ:08803508 Досьє YouControl
Контактна особа:Коврига Денис
Телефон:380937561392
E-mail:d.kovryha@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:18:31
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:17:50
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:17:50
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ