Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 10:17. Дата останніх змін - 28-08-2026, 10:17

Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами

Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами... Державна закупівля - UA-2026-08-28-001776-a Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами від замовника Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація). від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-001776-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-002132-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 10:17
по 02-09-2026, 08:00

Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 15880000-0 «Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами» - 15881000-7 «Гомогенізовані продукти харчування».

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
321951.36
321 951,36 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
ЄДРПОУ:13697965 Досьє YouControl
Контактна особа:планово економічний відділ
Телефон:380443650755, 380444230750
E-mail:onkocentr@gmail.com
Місцезнаходження:
03115, Україна, Київська область,Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Суха полімерна суміш для ентерального харчування, для дітей від 1 року, осмолярність mOsmol/l: 320.0

24
штука
03115 , Україна , м. Київ , вулиця Верховинна, будинок 69 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуСуха сумішвід 1Активна28-08-2026, 10:14
Вікова категоріяВід 1 рокувід 1Активна28-08-2026, 10:14
Тип сумішіПолімернавід 1Активна28-08-2026, 10:14
Тип харчуванняЕнтеральневід 1Активна28-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ентеральне харчування для дітей від 6ти років, Суміш рідка, 500 мл

400
штука
03115 , Україна , м. Київ , вулиця Верховинна, будинок 69 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип харчуванняЕнтеральневід 1Активна28-08-2026, 10:14
Вікова категоріяВід 6и роківвід 1Активна28-08-2026, 10:14
Вид пакуванняБанкавід 1Активна28-08-2026, 10:14
Форма випускуРідка сумішвід 1Активна28-08-2026, 10:14
Тип сумішіПолімернавід 1Активна28-08-2026, 10:14
Об'єм125грамАктивна28-08-2026, 10:14
Вміст білків на 100 мл14.6грамАктивна28-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Ентеральне харчування від 3х років, Суміш рідка, 200 мл

24
штука
03115 , Україна , м. Київ , вулиця Верховинна, будинок 69 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вікова категоріяВід 3х роківвід 1Активна28-08-2026, 10:14
Об'єм200грамАктивна28-08-2026, 10:14
Осмолярність mOsmol/lвід 0 до 1000одиницяАктивна28-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Суміш рідка для зондового харчування, полімерна, від 3 років, білок 6 г/100 мл, 1000 г з харчовими волокнами

60
штука
03115 , Україна , м. Київ , вулиця Верховинна, будинок 69 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вікова категоріяВід 3х роківвід 1Активна28-08-2026, 10:14
Тип харчуванняЗондовевід 1Активна28-08-2026, 10:14
Тип сумішіПолімернавід 1Активна28-08-2026, 10:14
Форма випускуРідка сумішвід 1Активна28-08-2026, 10:14
Об'єм1000грамАктивна28-08-2026, 10:14
Вміст білків на 100 мл6.0грамАктивна28-08-2026, 10:14
Харчові волокна0.1грамАктивна28-08-2026, 10:14
Енергетична цінність на 100 мл150кілокалоріяАктивна28-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Препарати для ентерального харчування: Від 12ти років, Зондове, Рідка суміш, Полімерна, Об'єм: 500 гр, Енергетична цінність на 100 мл: 126 ккал, Вміст білків на 100 мл: 10 гр, Осмолярність mOsmol/l: 275, Лактоза: 0.025 гр, Харчові волокна: 0.09 гр

120
штука
03115 , Україна , м. Київ , вулиця Верховинна, будинок 69 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вікова категоріяВід 12ти роківвід 1Активна28-08-2026, 10:14
Тип харчуванняЗондовевід 1Активна28-08-2026, 10:14
Форма випускуРідка сумішвід 1Активна28-08-2026, 10:14
Тип сумішіПолімернавід 1Активна28-08-2026, 10:14
Осмолярність mOsmol/lвід 275 до 275одиницяАктивна28-08-2026, 10:14
Харчові волокнавід 0.09 до 0.09грамАктивна28-08-2026, 10:14
Вміст білків на 100 млвід 10.0 до 10.0грамАктивна28-08-2026, 10:14
Лактозавід 0.025 до 0.025грамАктивна28-08-2026, 10:14
Об'ємвід 500 до 500грамАктивна28-08-2026, 10:14
Енергетична цінність на 100 млвід 126 до 126кілокалоріяАктивна28-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Рідка полімерна суміш для дітей від 3-х років, тип харчування: зондове, ннергетична цінність на 100 мл: 103 ккал, вміст білків на 100 мл: 4.3 г, Осмолярність 300 mOsmol/l, харчові волокна: 1.5 г

60
штука
03115 , Україна , м. Київ , вулиця Верховинна, будинок 69 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРідка сумішвід 1Активна28-08-2026, 10:14
Тип сумішіПолімернавід 1Активна28-08-2026, 10:14
Тип харчуванняЗондовевід 1Активна28-08-2026, 10:14
Харчові волокна1.5грамАктивна28-08-2026, 10:14
Осмолярність mOsmol/l300одиницяАктивна28-08-2026, 10:14
Вміст білків на 100 мл4.3грамАктивна28-08-2026, 10:14
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:17:09
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:15:48
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:16:27
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:16:27
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:16:27
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:16:27
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:16:27
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
          1 - Відповідно до ч. 2 ст. 546 Цивільного кодексу України та ст. 26 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII учасник - переможець процедури закупівлі забезпечує виконання договору про закупівлю шляхом перерахування грошових коштів у гривнях на рахунок Замовника. Термін перерахування коштів – не пізніше дати укладання договору про закупівлю. Розмір забезпечення – 4% (чотири) відсотки від вартості договору. У разі надання забезпечення (перерахування грошових коштів) учасник - переможець процедури закупівлі повинен надати Замовнику документ, що підтверджує внесення забезпечення виконання договору (платіжне доручення тощо). Договір укладається тільки після отримання Замовником платіжного доручення тощо. Усі витрати, пов’язані з поданням забезпечення виконання договору про закупівлю, здійснюються за рахунок коштів Учасника. Внесення забезпечення виконання договору про закупівлю не припиняє виконання зобов’язань Учасника за договором про закупівлю. Переможець, упродовж двох днів з дня визначення його переможцем, направляє на електронну пошту Замовнику лист щодо надання реквізитів для перерахування коштів, як забезпечення виконання договору, і перераховує кошти на рахунок Замовника у терміни передбачені п. 66. Постанови КМУ від 14 вересня 2020 р. № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» (із змінами та доповненнями), а саме: «Замовник укладає договір з переможцем відбору не пізніше ніж через п’ять календарних днів з дня визначення електронною системою закупівель постачальника переможцем відбору». Не перерахування учасником – переможцем грошових коштів в строк, визначений для укладання договору, є відмовою учасника – переможця від укладання договору і Замовник відхиляє пропозицію такого учасника. Копія платіжного доручення надсилається на електронну пошту Замовника, а оригінал надається на момент підписання договору. Замовник повертає забезпечення виконання договору: • після виконання переможцем відбору договору; • за рішенням суду, що набрало законної сили, щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів запиту пропозицій постачальників недійсними або договору нікчемним; згідно з умовами, зазначеними в договорі, але не пізніше ніж протягом п’яти календарних днів з дня настання зазначених обставин. Кошти, що надійшли як забезпечення виконання договору, якщо вони не повертаються переможцю відбору, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а в разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти — перераховуються на рахунок таких замовників.
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:16:27
          Способи підтвердження:
          Документ
          Платіжне доручення.
          Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          4,00
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:16:27
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          5
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:16:27
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ