Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 10:10. Дата останніх змін - 28-08-2026, 10:11

ДК 021:2015 – 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля ріпчаста 1-го сорту)

ДК 021:2015 – 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля ріпчаста 1-го сорту)... Державна закупівля - UA-2026-08-28-001709-a ДК 021:2015 – 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля ріпчаста 1-го сорту) від замовника Військова частина А2299 від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-001709-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 10:10
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 00:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 15:43

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
61200
61 200 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:612 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2299
ЄДРПОУ:08385264 Досьє YouControl
Контактна особа:Бензар Павло Михайлович
Телефон:380677952595
E-mail:pavlo_benzar@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
ДК 021:2015 – 03220000-9 Овочі ...
61 200 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 15:43
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Цибуля ріпчаста 1-го сорту

4 000
кілограм
07400 Україна Київська область Бровари
по 25-12-2026
03221113-1
Цибуля


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:11:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:10:59
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ