Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 20:44. Дата останніх змін - 27-08-2026, 20:44

Горошок зелений заморожений; Кукурудза зерно заморожена; Сушені абрикоси половинками, сорт перший, від 25мм; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт перший, розмір дрібний; Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494; Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній; Паста томатна 25% без солі, 300-500г; Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509; Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002

Горошок зелений заморожений; Кукурудза зерно заморожена; Сушені абрикоси половинками, сорт перший, від 25мм; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт пер... Державна закупівля - UA-2026-08-27-012856-a Горошок зелений заморожений; Кукурудза зерно заморожена; Сушені абрикоси половинками, сорт перший, від 25мм; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт перший, розмір дрібний; Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494; Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній; Паста томатна 25% без солі, від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-012856-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-013991-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 20:44
по 01-09-2026, 00:05

Паста томатна 25% без солі, 300-500г; Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509; Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
429125
429 125 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:02143956 Досьє YouControl
Сайт:http://znam.osv.org.ua/
Контактна особа:Олена Муранова
Телефон:+380952028563
E-mail:znamosvita@znam.gov.ua
Місцезнаходження:
27400, Україна, Кіровоградська область,Кропивницький р-н, місто Знам'янка, пр.Шкільний, будинок 5
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Горошок зелений заморожений

600
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Кукурудза зерно заморожена

450
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктукукурудзавід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Назва продуктукукурудза зерновід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Сушені абрикоси половинками, сорт перший, від 25мм

48
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Видабрикоси половинкамивід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Діаметр плодуне менше 25 ммвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Родзинки сушені жовтого кольору, сорт перший, розмір дрібний

450
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Розмірдрібнийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Коліржовтийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Наявність кісточкиНіАктивна27-08-2026, 20:07
Наявність плодоніжкиНіАктивна27-08-2026, 20:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494

450
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній

30
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Наявність кісточкиНіАктивна27-08-2026, 20:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Паста томатна 25% без солі, 300-500г

500
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна27-08-2026, 20:07
Маса неттовід 300 до 500грамАктивна27-08-2026, 20:07
Сіль у складі продуктуНіАктивна27-08-2026, 20:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642

500
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкапуста шинкованавід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Спосіб обробкиквашенавід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Сортпершийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8642від 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509

100
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Сортпершийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002

1 000
кілограм
27400 , Україна , Кіровоградська область , Знам'янка , Заклади освіти підпорядковані замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видтомати червонівід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Сортпершийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8002від 1 до 1Активна27-08-2026, 20:07
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 20:44:38
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 20:07:36
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Товар поставляється Замовнику 1 раз на тиждень не пізніше ніж через 24 години з моменту подачі замовлення, в робочі дні з 9.00 до 12.00 години в кількості і дні, відповідно до заявки Замовника. Порушення термінів поставки спричинить розірвання договору в односторонньому порядку. Строк (термін) пост ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 20:07:37
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 20:07:37
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 20:07:37
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 20:07:37
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 20:07:37
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ