Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 11:51. Дата останніх змін - 27-08-2026, 11:51

Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква свіжа, Буряк столовий, Капуста білоголова свіжа, Баклажани свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста пекінська, Цибуля зелена свіжа, Кріп свіжий, Яблука свіжі, Банани свіжі, Апельсини свіжі, Слива свіжа, Лимони свіжі, Груші свіжі, Селера молода свіжа, з листками, Часник свіжий

Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква свіжа, Буряк столовий, Капуста білоголова свіжа, Баклажани свіжі, Перець солодкий... Державна закупівля - UA-2026-08-27-004293-a Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква свіжа, Буряк столовий, Капуста білоголова свіжа, Баклажани свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста пекінська, Цибуля зелена свіжа, Кріп свіжий, Яблука свіжі, Банани свіжі, Апельсини свіжі, Слива свіжа, Лимони свіжі, Груші свіжі, від замовника Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-004293-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-004109-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 11:51
по 01-09-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
114500
114 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області
ЄДРПОУ:22201963 Досьє YouControl
Контактна особа:Іваницька Аліна Геннадіївна
Телефон:+380989025645
E-mail:a.g.ivanytska@gmail.com
Місцезнаходження:
08301, Україна, Київська область,місто Бориспіль, Вулиця Володимира Момота,16А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Огірки свіжі

109
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Помідори (томати) свіжі

170
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Колірчервонийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цибуля ріпчаста свіжа

140
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Найбільший поперечний діаметрвід 3 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Морква свіжа

350
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Буряк столовий

300
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Діаметр коренеплоду5-14 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Капуста білоголова свіжа

240
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Баклажани свіжі

150
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Перець солодкий свіжий

25
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Капуста пекінська

13
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Цибуля зелена свіжа

2
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 6011ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Кріп свіжий

9
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Яблука свіжі

300
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1Активна27-08-2026, 11:49
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 50 ммвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Банани свіжі

300
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Апельсини свіжі

300
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна27-08-2026, 11:49
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Слива свіжа

250
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Діаметр плодуне менше 30 ммвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Лимони свіжі

3
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна27-08-2026, 11:49
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Груші свіжі

45
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Діаметр плодуне менше 50 ммвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Селера молода свіжа, з листками

1
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Товщина коренеплодів за найбільшим поперечним діаметром1-4 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Довжина основної маси листківне менше 10 смвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Характеристики не суперечать ДСТУ 8596таквід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Часник свіжий

2
кілограм
08301 , Україна , Київська область , місто Бориспіль , Вулиця Володимира Момота,16А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 20 ммвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:49
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна27-08-2026, 11:49
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 11:51:37
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 11:49:09
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:49:06
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:49:06
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:49:06
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:49:06
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:49:06
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ