Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 13:45. Дата останніх змін - 26-08-2026, 13:46

Зернові культури та картопля

Зернові культури та картопля... Державна закупівля - UA-2026-08-26-007077-a Зернові культури та картопля від замовника МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070) від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-007077-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 13:45
по 01-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:00
по 04-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 14:42

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2430000
2 430 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:24 300 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070)
ЄДРПОУ:40163246 Досьє YouControl
Контактна особа:Середа Вікторія Миколаївна
Телефон:380934573704
E-mail:v.sereda1@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Зернові культури та картопля
2 430 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 14:42
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Картопля свіжа продовольча

180 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
03212100-1
Картопля


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 13:46:27
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 13:45:28
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 13:45:28
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ