Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 13:31. Дата останніх змін - 26-08-2026, 13:32

Заправки та приправи

Заправки та приправи... Державна закупівля - UA-2026-08-26-006833-a Заправки та приправи від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-006833-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 13:31
по 01-09-2026, 15:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:00
по 04-09-2026, 15:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 12:48

Закупівля проводиться відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі", "Про оборонні закупівлі", постанови КМУ від 11.11.2022 №1275.Термін постачання товару : до 07.09.2026 р(включно).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
17786
17 786 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:88,93 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:23313925 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Левицька
Телефон:380635710201
E-mail:tender3039@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Заправки та приправи (лавровий ...
17 786 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 07-09-2026, 12:48
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Лавровий лист цілий

20
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 07-09-2026
15870000-7
Заправки та приправи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Перець чорний мелений

25
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 07-09-2026
15870000-7
Заправки та приправи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Порошок гірчичний, сорт перший, ДСТУ 4842

20
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 07-09-2026
15870000-7
Заправки та приправи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Оцет столовий (розчин оцтової кислоти), 9%)

117
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 07-09-2026
15870000-7
Заправки та приправи


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 13:32:01
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 13:31:45
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 13:31:45
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ