Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 12:03. Дата останніх змін - 26-08-2026, 12:03

Безалкогольні напої

Безалкогольні напої... Державна закупівля - UA-2026-08-26-005135-a Безалкогольні напої від замовника Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-005135-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-002920-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 12:03
по 31-08-2026, 00:00

Гарантія на товар – не менше 6 місяців. Товар повинен бути в упаковці, яка відповідає характеру товару і захищає його від пошкоджень під час поставки. Товар має бути у непошкодженій тарі (пакуванні) та передаватись Замовнику без механічних та будь-яких інших пошкоджень, придатний для використання відповідно до свого призначення. Якщо товар виявиться неякісним, Учасник (Постачальник) зобов’язаний замінити цей товар в термін 5 робочих днів. Всі витрати, пов’язані із заміною товару неналежної якості (транспортні витрати, тощо) несе Учасник (Постачальник). У вартість Товару мають бути включені всі витрати, пов’язані з постачанням Товару, у тому числі: витрати на транспортування, навантаження, розвантаження та відправка документів. Поставка товару повинна здійснюватися транспортом Постачальника та за його рахунок, за адресою: вул. Хрещатик, 36, м. Київ.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2900
2 900 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ЄДРПОУ:37853361 Досьє YouControl
Контактна особа:Довженко Наталія
Телефон:380442027404
E-mail:nataliia.horodnia@kma.gov.ua
Місцезнаходження:
01044, Україна, Київська область,Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Води мінеральні фасовані

200
штука
01636 , Україна , м. Київ , вулиця Хрещатик, будинок 36 ,
по 05-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 878таквід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:02
Газованістьнегазованавід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:02
БрендКАРПАТСЬКА ДЖЕРЕЛЬНАвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:02
Упаковкапляшка пластиковавід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:02
Об'ємвід 0.5 до 0.5літрАктивна26-08-2026, 12:02
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:03:45
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:03:11
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:03:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:03:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:03:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:03:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:03:19
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ