Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 18:19. Дата останніх змін - 25-08-2026, 18:19

Крупа ячна №2, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; Крупа перлова фасована; Крупа гречана фасована; Крупа пшоняна фасована; Крупа вівсяна вагова; Крупа рисова (довга) фасована; Крупа рисова (кругла) фасована; Борошно пшеничне першого сорту вагове

Крупа ячна №2, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; Крупа перлова фасована; Крупа гречана фасована; Крупа пшоняна фасована; Крупа вівсяна ва... Державна закупівля - UA-2026-08-25-013216-a Крупа ячна №2, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700; Крупа перлова фасована; Крупа гречана фасована; Крупа пшоняна фасована; Крупа вівсяна вагова; Крупа рисова (довга) фасована; Крупа рисова (кругла) фасована; Борошно пшеничне першого сорту вагове від замовника МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ" від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-013216-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-25-015749-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 18:19
по 28-08-2026, 17:36

Поставка Товару здійснюється окремими партіями протягом 1-го (одного) робочого дня від дня отримання заявки на Товар від Замовника транспортом Постачальника, завантажувально-розвантажувальні роботи на склад Замовника - за рахунок Постачальника. Водій, в тому числі вантажники, експедитори, та інші особи, які супроводжують продукти в дорозі і виконують навантажувально-розвантажувальні роботи, повинні мати діючу/чинну особисту медичну книжку та мають бути забезпечені санітарним одягом, засобами захисту

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
108339.41
108 339,41 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ "ХУТІР ВІЛЬНИЙ"
ЄДРПОУ:08733788 Досьє YouControl
Контактна особа:Володимир Волошин
Телефон:+380664514201
E-mail:mrchv@i.ua
Місцезнаходження:
03026, Україна, м. Київ,м. Київ, Дніпровське шосе будинок 3
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Крупа ячна №2, фасування 0.7-1.0 кг, відповідність ДСТУ 7700

145
кілограм
03026 , Україна , м. Київ , Київ , Дніпровське шосе, 3-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна25-08-2026, 17:46
Номер2одиницяАктивна25-08-2026, 17:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Крупа перлова фасована

70
кілограм
03026 , Україна , м. Київ , Київ , Дніпровське шосе, 3-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Упаковкапакет паперовийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна25-08-2026, 17:46
Містить глютенТакАктивна25-08-2026, 17:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Крупа гречана фасована

275
кілограм
03026 , Україна , м. Київ , Київ , Дніпровське шосе, 3-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендРОЗУМНИЙ ВИБІРвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Видядрицявід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Обробка пароюТакАктивна25-08-2026, 17:46
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна25-08-2026, 17:46
Може містити сліди глютенуТакАктивна25-08-2026, 17:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа пшоняна фасована

145
кілограм
03026 , Україна , м. Київ , Київ , Дніпровське шосе, 3-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендOPTI FOODвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Сортвищийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна25-08-2026, 17:46
Містить глютенТакАктивна25-08-2026, 17:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа вівсяна вагова

80
кілограм
03026 , Україна , м. Київ , Київ , Дніпровське шосе, 3-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видплющенавід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 7698таквід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Містить глютенТакАктивна25-08-2026, 17:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа рисова фасована

55
кілограм
03026 , Україна , м. Київ , Київ , Дніпровське шосе, 3-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Виддовгозернистийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Сортпершийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
ШліфованийТакАктивна25-08-2026, 17:46
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна25-08-2026, 17:46
ПропаренийНіАктивна25-08-2026, 17:46
Може містити сліди глютенуТакАктивна25-08-2026, 17:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Крупа рисова фасована

175
кілограм
03026 , Україна , м. Київ , Київ , Дніпровське шосе, 3-Б ,
по 31-08-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Видкруглозернистийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Сортпершийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
ШліфованийТакАктивна25-08-2026, 17:46
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна25-08-2026, 17:46
ПропаренийНіАктивна25-08-2026, 17:46
Може містити сліди глютенуТакАктивна25-08-2026, 17:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Борошно пшеничне вагове

2 150
кілограм
03026 , Україна , м. Київ , Київ , Дніпровське шосе, 3-Б ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна25-08-2026, 17:46
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 18:19:06
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 17:44:37
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          121
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 17:46:47
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 17:46:47
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 17:46:47
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 17:46:47
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 17:46:47
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ