Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 16:01. Дата останніх змін - 25-08-2026, 16:01

Хліб житньо-пшеничний подовий (житнє обдирне і пшеничне борошно 1-го сорту), в упаковці, Хліб із пшеничного борошна першого сорту подовий, нарізаний, в упаковці (ДК 021: 2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)

Хліб житньо-пшеничний подовий (житнє обдирне і пшеничне борошно 1-го сорту), в упаковці, Хліб із пшеничного борошна першого сорту подовий, нарізаний, ... Державна закупівля - UA-2026-08-25-010320-a Хліб житньо-пшеничний подовий (житнє обдирне і пшеничне борошно 1-го сорту), в упаковці, Хліб із пшеничного борошна першого сорту подовий, нарізаний, в упаковці (ДК 021: 2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби) від замовника КЗ "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-010320-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-25-012382-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 16:01
по 28-08-2026, 00:00

Місце поставки Товару: 14010, м.Чернігів, вул.Тероборони, 50. Поставка товарів здійснюється щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні, дрібними партіями, відповідно до фактичної потреби Замовника, без обмежень мінімального кількості товару в межах однієї поставки (одного замовлення) товарів на наступний день до 07 години ранку, з дня одержання замовлення в телефонному режимі та/або електронною поштою. Країною походження товару не може бути Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
12361.67
12 361,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КЗ "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради
ЄДРПОУ:05266346 Досьє YouControl
Контактна особа:Скачок Крістіна Михайлівна
Телефон:+380462649416
E-mail:int-school1961@ukr.net
Місцезнаходження:
14010, Україна, Чернігівська область,Чернігів, вулиця Тероборони, будинок 50
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Хліб та батони

184
кілограм
14010 , Україна , Чернігівська область , Чернігів , вулиця Тероборони, будинок 50 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Назва хлібопродуктухліб житньо-пшеничнийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:36
Вид борошнажитнє обдирне і пшеничне борошно першого сортувід 1Активна25-08-2026, 15:36
Формаподовийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:36
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4583від 1 до 1Активна25-08-2026, 15:36
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:36
НарізанийНіАктивна25-08-2026, 15:36
УпаковкаТакАктивна25-08-2026, 15:36
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Хліб та батони

24
кілограм
14010 , Україна , Чернігівська область , Чернігів , вулиця Тероборони, будинок 50 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Назва хлібопродуктухліб із пшеничного борошнавід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:36
Вид борошнапшеничне борошно першого сортувід 1Активна25-08-2026, 15:36
Формаподовийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:36
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 7517від 1 до 1Активна25-08-2026, 15:36
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:36
НарізанийТакАктивна25-08-2026, 15:36
УпаковкаТакАктивна25-08-2026, 15:36
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 16:01:18
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:36:22
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка товарів здійснюється щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні, дрібними партіями, відповідно до фактичної потреби Замовника, без обмежень мінімального кількості товару в межах однієї поставки (одного замовлення) товарів на наступний день до 07 години ранку, з дня одержання замовлення в т ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:36:20
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:36:20
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:36:20
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:36:20
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:36:20
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ