Закупівлю оголошено - 19-08-2026, 14:19. Дата останніх змін - 19-08-2026, 14:19

Деревина дров’яна промислового використання твердолистяних порід

Деревина дров’яна промислового використання твердолистяних порід... Державна закупівля - UA-2026-08-19-007883-a Деревина дров’яна промислового використання твердолистяних порід від замовника військова частина 2276 Національної гвардії України від 8/19/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-19-007883-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 19-08-2026, 14:19
по 25-08-2026, 10:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 10:00
по 28-08-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 31-08-2026, 12:09

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
949997.98
949 997,98 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:9 499,98 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина 2276 Національної гвардії України
ЄДРПОУ:14323534 Досьє YouControl
Контактна особа:Звєзда Максим Валерійович
Телефон:380501953816
E-mail:m.zvezda@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Деревина дров’яна промислового ...
949 997,98 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 31-08-2026, 12:09
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Деревина дров’яна промислового використання твердолистяних порід

301,38
метр кубічний
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
03410000-7
Деревина


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:19-08-2026, 14:19:42
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:19-08-2026, 14:19:34
          Інші
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Інший
            публічнийЕкспортовано:19-08-2026, 14:19:34
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:19-08-2026, 14:19:34
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ