Закупівлю оголошено - 16-08-2026, 19:12. Дата останніх змін - 16-08-2026, 19:12

Крупи та борошно вищого ґатунку

Крупи та борошно вищого ґатунку... Державна закупівля - UA-2026-08-16-000406-a Крупи та борошно вищого ґатунку від замовника ПУХІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Пухівський ЗЗСО) від 8/16/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-16-000406-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-14-001695-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 16-08-2026, 19:12
по 19-08-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
73171.13
73 171,13 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ПУХІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Пухівський ЗЗСО)
ЄДРПОУ:25299307 Досьє YouControl
Контактна особа:Анна Гісар
Телефон:+380987258938
E-mail:pukhivka_nvo@ukr.net
Місцезнаходження:
07413, Україна, Київська область,Броварський р-н, село Пухівка, ВУЛИЦЯ ПОШТОВА, будинок 14
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Борошно пшеничне фасоване

90
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендХУТОРОКвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Сортвищийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет паперовийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 2.0 до 2.0кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Крупа пшенична фасована

200
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Видбулгурвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Номер (Помел)№2 (середній)від 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Пластівці вівсяні фасовані

20
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендХУТОРОКвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Видгеркулесвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкакоробка картоннавід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 0.4 до 0.4кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
Може містити сліди глютенуТакАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Крупа гречана фасована

250
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Видядрицявід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Обробка пароюТакАктивна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
Може містити сліди глютенуТакАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Крупа кукурудзяна фасована

30
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Видшліфованавід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Помелномер 4від 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
Може містити сліди глютенуТакАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Крупа кус-кус фасована

230
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 0.4 до 0.4кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Крупа пшенична фасована

25
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Видподрібнена, шліфованавід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Номер (Помел)№2 (середній)від 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Сорт пшеницім'якийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Крупа ячна фасована

80
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет паперовийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Номервід 1 до 1одиницяАктивна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
Містить глютенТакАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Крупа пшоняна фасована

10
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Сортпершийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
Містить глютенТакАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Крупа рисова фасована

90
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Виддовгозернистийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Сортпершийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
ШліфованийТакАктивна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
ПропаренийТакАктивна16-08-2026, 19:11
Може містити сліди глютенуТакАктивна16-08-2026, 19:11
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Крупа рисова фасована

100
кілограм
07413 , Україна , Київська область , с. Пухівка, Броварський р-н. , вул. Поштова, буд. 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Видкруглозернистийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Сортпершийвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна16-08-2026, 19:11
ШліфованийТакАктивна16-08-2026, 19:11
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна16-08-2026, 19:11
ПропаренийНіАктивна16-08-2026, 19:11
Може містити сліди глютенуТакАктивна16-08-2026, 19:11
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:16-08-2026, 19:12:18
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:16-08-2026, 19:11:16
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови доставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставку Товару Продавець здійснює протягом дії Договору на підставі попередніх заявок Покупця впродовж 1-го робочого дня за місцем поставки. Продавець забезпечує постачання та розвантаження товару своїми силами і за свій рахунок окремими партіями за всіма адресами в один день до комори один раз у т ... Більше

          Тип доставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір доставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 16-08-2026, 19:11:16
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 16-08-2026, 19:11:16
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 16-08-2026, 19:11:16
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 16-08-2026, 19:11:16
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 16-08-2026, 19:11:16
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ