Закупівлю оголошено - 03-06-2026, 15:01. Дата останніх змін - 08-06-2026, 16:08

Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного... Державна закупівля - UA-2026-06-03-008674-a Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЯГОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЯГОТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" від 6/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-06-03-008674-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-06-03-010172-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-06-2026, 15:01
по 06-06-2026, 10:00

Періодичність і строки поставки товару: окремими партіями, один-два рази на місяць, в робочі дні - протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту одержання Постачальником письмової/усної заявки Замовника (не менше ніж за 1 добу до дня поставки) - протягом терміну дії договору

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
28700
28 700 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЯГОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЯГОТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
ЄДРПОУ:01994422 Досьє YouControl
Контактна особа:Юлія Шпак
Телефон:+380457553338
E-mail:jshpak25@ukr.net
Місцезнаходження:
07700, Україна, Київська область,м. Яготин, вул. Незалежності, буд. 71
3
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037

250
кілограм
07700 , Україна , Київська область , м. Яготин , вулиця Незалежності, б.71 ,
по 30-06-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна03-06-2026, 14:33
Строк достиганняранньостиглавід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

120
кілограм
07700 , Україна , Київська область , м. Яготин , вулиця Незалежності, б.71 ,
по 30-06-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна03-06-2026, 14:33
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна03-06-2026, 14:33
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

180
кілограм
07700 , Україна , Київська область , м. Яготин , вулиця Незалежності, б.71 ,
по 30-06-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна03-06-2026, 14:33
Товарний сортпершийвід 1Активна03-06-2026, 14:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

200
кілограм
07700 , Україна , Київська область , м. Яготин , вулиця Незалежності, б.71 ,
по 30-06-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна03-06-2026, 14:33
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

20
кілограм
07700 , Україна , Київська область , м. Яготин , вулиця Незалежності, б.71 ,
по 30-06-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна03-06-2026, 14:33
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246

20
кілограм
07700 , Україна , Київська область , м. Яготин , вулиця Незалежності, б.71 ,
по 30-06-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна03-06-2026, 14:33
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Колірчервонийвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

20
кілограм
07700 , Україна , Київська область , м. Яготин , вулиця Незалежності, б.71 ,
по 30-06-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

20
кілограм
07700 , Україна , Київська область , м. Яготин , вулиця Незалежності, б.71 ,
по 30-06-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна03-06-2026, 14:33
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна03-06-2026, 14:33
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Сортвищийвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна03-06-2026, 14:33
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-06-2026, 15:01:22
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-06-2026, 14:51:39
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунок за поставлену партію Товару здійснюється в розмірі 100 % упродовж 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу видаткової накладної Товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Періодичність і строки поставки товару: окремими партіями, один-два рази на місяць, в робочі дні - протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту одержання Постачальником письмової/усної заявки Замовника (не менше ніж за 1 добу до дня поставки) - протягом терміну дії договору

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Кваліфікація Учасників

          Інформація про Переможця
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ФОП МИШЕВСЬКИЙ ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 06-06-2026 по 10-06-2026
          Статус:
          учасник виграв закупівлю
          Контактна інформація:
          Україна, Вінницька область, Гайсинський р-н, село Шабельня, вул.Яворської Люсі, будинок 73, 22733, Мишевський Леонід
          Остаточна пропозиція:
          23 282 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          06-06-2026, 21:33
          Договір
          Договір укладено
          Системний номер договору:
          UA-2026-06-03-008674-a-a1
          23 282 UAH
          Ціна договору
          23 282 UAH
          Ціна договору без ПДВ

          Пропозиції Учасників

          Пропозицію подав:
          ФОП МИШЕВСЬКИЙ ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          23 282 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          05-06-2026, 18:56:04
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ФОП ВЛАСЕНКО НАТАЛІЯ ВЯЧЕСЛАВІВНА   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          24 420 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          05-06-2026, 13:16:55
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-06-2026, 14:33:13
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-06-2026, 14:33:13
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-06-2026, 14:33:13
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-06-2026, 14:33:13
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-06-2026, 14:33:13
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ