Період оскарження умов закупівлі - по 18-03-2026, 00:00
| Статус: | Торги відмінено |
| Бюджет: | 668 600 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Товари |
| Мінімальний крок аукціону: | 3 343 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Замовник: | 4 Державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області |
| ЄДРПОУ: | 38350289 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Хмизь Роман Ярославович |
| Телефон: | +380676791257 |
| E-mail: | 4dprz.lv@dsns.gov.ua |
| Місцезнаходження: | 80109, Україна, Львівська область,Шептицький , вул. Б.Хмельницького 30 |
2 |
Статус:
Виконано
Опис скасування закупівлі/лоту:
Під час детального розгляду вищезазначеної процедури закупівлі встановлено порушення які неможливо усунути, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, зокрема: під час оприлюднення плану закупівлі помилково було зазначено КЕКВ: 2210 — Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, а не КЕКВ 2275 Оплaтa інших енергоносіїв та інших комунальних послуг. Беручи до уваги вищезазначене та керуючись підпункту 2.1 пунктом 2 статті 31 Закону, та підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовником прийнято рішення відмінити відкриті торги з особливостями зареєстровані в електронній системі за ідентифікатором UA-2026-03-13-012063-a по причині неможливості усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель.
Причина скасування закупівлі/лоту:
Дата:
27-03-2026, 00:00
Період оскарження:
з 16-03-2026, 09:45 по 27-03-2026, 00:00
Документи: