Закупівлю оголошено - 05-09-2026, 11:04. Дата останніх змін - 05-09-2026, 11:30

Модернізація системи контролю та управління доступом (СКУД)

Модернізація системи контролю та управління доступом (СКУД)... Державна закупівля - UA-2026-09-05-000204-a Модернізація системи контролю та управління доступом (СКУД) від замовника Військова частина А1361 від 9/5/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-05-000204-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 11:04
по 11-09-2026, 19:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 11-09-2026, 19:00
по 16-09-2026, 08:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 17-09-2026, 15:01

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
120000
120 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:1 200 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1361
ЄДРПОУ:07811701 Досьє YouControl
Контактна особа:Моргуляк Сергій Борисович
Телефон:+380573702079
E-mail:morsb2@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна, Харківська область,місто Харків,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуга з комплексом робіт, сп ...
120 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 17-09-2026, 15:01
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

послуга з комплексом робіт, спрямованих на відновлення працездатності та модернізацію системи контролю та управління доступом (СКУД) Замовника із забезпеченням її готовності до експлуатації

1
послуга
Україна Харківська область м.Харків
по 30-11-2026
50300000-8
Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послуги


+-
Документи
Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Технічний опис предмету закупівлі
    публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 11:04:14
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 11:04:14
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 11:04:14
          Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
          +-
          Пропозиції
          + -
          Документи тендеру
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 11:30:03
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 11:04:14
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ