Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 15:57. Дата останніх змін - 04-09-2026, 15:58

Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки... Державна закупівля - UA-2026-09-04-011936-a Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки від замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС ГАЗОТУРБОБУДУВАННЯ "ЗОРЯ" - "МАШПРОЕКТ" від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-011936-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:57
по 10-09-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 12:00
по 15-09-2026, 17:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 16-09-2026, 14:23

Послуги з капітального ремонту та відновлення працездатності двох п’яти-координатних обробних центрів Ferrari A156

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
32421753
32 421 753 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:324 217,53 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС ГАЗОТУРБОБУДУВАННЯ "ЗОРЯ" - "МАШПРОЕКТ"
ЄДРПОУ:31821381 Досьє YouControl
Контактна особа:Олександр
Телефон:380503945842
E-mail:agnadto@zorya.com.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1
32 421 753 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 16-09-2026, 14:23
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуги з капітального ремонту та відновлення працездатності двох п’яти-координатних обробних центрів Ferrari A156

1
послуга
Україна Відповідно до документації
з 02-11-2026 по 22-10-2027
50530000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:58:01
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 15:57:54

          Електронні тендерні вимоги

          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Лоту Лот 1
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Вид забезпечення виконання умов Договору про закупівлю: банківська гарантія *
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:57:54
          Способи підтвердження:
          Документ
          Банківська гарантія забезпечення договору , За умови закупівлі ТРП, очікувана вартість яких перевищує 1 млн грн без ПДВ, Товариство, у разі необхідності має право вимагати від Учасника-переможця надання ним забезпечення виконання Договору про закупівлю. *У разі обрання Учасником-переможцем банківської гарантії: У разі визначення Товариством необхідності надання Учасником-переможцем забезпечення виконання Договору, Учасником-переможцем надається Товариству забезпечення виконання Договору про закупівлю у виді банківської гарантії забезпечення виконання умов Договору про закупівлю. Банківська гарантія виконання умов Договору про закупівлю оформлюється Учасником-переможцем та надається Товариству не пізніше дати укладання Договору про закупівлю, але в будь-якому разі до підписання Договору про закупівлю або початку виконання зобов’язань за Договором про закупівлю.
          При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
          2 - Вид забезпечення виконання умов Договору про закупівлю: завдаток **
          За умови закупівлі ТРП, очікувана вартість яких перевищує 1 млн грн без ПДВ, Товариство, у разі необхідності має право вимагати від Учасника-переможця надання ним забезпечення виконання Договору про закупівлю. **У разі обрання Учасником-переможцем завдатку: У разі визначення Товариством необхідності надання «Постачальником» забезпечення виконання Договору, Учасником-переможцем надається Товариству забезпечення виконання Договору про закупівлю у виді завдатку для забезпечення виконання умов Договору про закупівлю. Завдаток для виконання умов Договору про закупівлю надається Учасником-переможцем Товариству після укладання Договору про закупівлю, але в будь-якому разі до початку виконання зобов’язань за цим Договором. Завдаток для виконання умов Договору про закупівлю надається Учасником-переможцем Товариству шляхом перерахування на рахунок «Товариства за банківськими реквізитами визначеними у Договорі про закупівлю.
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:57:54
          Способи підтвердження:
          Документ
          Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Розмір забезпечення: 5% від загальної суми (ціни) Договору про закупівлю
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 15:57:54
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ