Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:25. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:25

Послуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуги з технічного обслуговування двигунів до катерів Yamaha 6CJ F70AETL №1118202, Yamaha 6CJ F70AETL №1118204, SUZUKI DF-300АР (№ 344328, № 344321)) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги"

Послуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуги з техні... Державна закупівля - UA-2026-09-04-002547-a Послуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуги з технічного обслуговування двигунів до катерів Yamaha 6CJ F70AETL №1118202, Yamaha 6CJ F70AETL №1118204, SUZUKI DF-300АР (№ 344328, № 344321)) за кодом ДК від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-002547-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:25
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 13:27

1) Закупівля проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (зі змінами). 2) Відповідно до пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082 – код ДК 021:2015 50241000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування суден 3) КЕКВ 2240

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
113510
113 510 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:1 135,10 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253
ЄДРПОУ:14321765 Досьє YouControl
Контактна особа:Цицура Аліна Віталіївна
Телефон:380671094818
E-mail:ATSytsura@dpsu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Чернігівська область,Чернігів,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуги з технічного обслугову ...
113 510 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 13:27
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуга з технічного обслуговування двигунів до катерів Yamaha 6CJ F70AETL №1118202 включає наступні послуги: Виклик спеціаліста км. ____ Заміна мастил посл. 1 Заміна фільтрів посл. 1 Чистка та промивка вузлів посл. 1 Змащування шарнірних з'єднань посл. 1 Ревізія гребного гвинта посл. 1 Протяжка силових з'єднань посл. 1 Перелік запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця, який потрібен для надання послуги: Олива моторна напівсинтетична (10W40) 4T SJ SYNTHETIC л. 3 Олива трансмісійна SAE90 GL4 (для човнів) л. 0.75 Фільтр масляний 5GH-13440-72 шт. 1

1
послуга
Україна Чернігівська область
по 30-11-2026
50241000-6
Послуги з ремонту і технічного обслуговування суден


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Послуга з технічного обслуговування двигунів до катерів Yamaha 6CJ F70AETL №1118202 включає наступні послуги: Виклик спеціаліста км. ____ Заміна мастил посл. 1 Заміна фільтрів посл. 1 Чистка та промивка вузлів посл. 1 Змащування шарнірних з'єднань посл. 1 Ревізія гребного гвинта посл. 1 Протяжка силових з'єднань посл. 1 Перелік запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця, який потрібен для надання послуги: Олива моторна напівсинтетична (10W40) 4T SJ SYNTHETIC л. 3 Олива трансмісійна SAE90 GL4 (для човнів) л. 0.75 Фільтр масляний 5GH-13440-72 шт. 1

1
послуга
Україна Чернігівська область
по 30-11-2026
50241000-6
Послуги з ремонту і технічного обслуговування суден


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Послуга з технічного обслуговування двигунів до катерів Yamaha 6CJ F70AETL №1118204 включає наступні послуги: Виклик спеціаліста км. ____ Заміна мастил посл. 1 Заміна фільтрів посл. 1 Чистка та промивка вузлів посл. 1 Змащування шарнірних з'єднань посл. 1 Ревізія гребного гвинта посл. 1 Протяжка силових з'єднань посл. 1 Перелік запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця, який потрібен для надання послуги: Олива моторна напівсинтетична (10W40) 4T SJ SYNTHETIC л. 3 Олива трансмісійна SAE90 GL4 (для човнів) л. 0.75 Фільтр масляний 5GH-13440-72 шт. 1

1
послуга
Україна Чернігівська область
по 30-11-2026
50241000-6
Послуги з ремонту і технічного обслуговування суден


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Послуга з технічного обслуговування двигунів до катерів Yamaha 6CJ F70AETL №1118204 включає наступні послуги: Виклик спеціаліста км. ____ Заміна мастил посл. 1 Заміна фільтрів посл. 1 Чистка та промивка вузлів посл. 1 Змащування шарнірних з'єднань посл. 1 Ревізія гребного гвинта посл. 1 Протяжка силових з'єднань посл. 1 Перелік запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця, який потрібен для надання послуги: Олива моторна напівсинтетична (10W40) 4T SJ SYNTHETIC л. 3 Олива трансмісійна SAE90 GL4 (для човнів) л. 0.75 Фільтр масляний 5GH-13440-72 шт. 1

1
послуга
Україна Чернігівська область
по 30-11-2026
50241000-6
Послуги з ремонту і технічного обслуговування суден


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Послуга з технічного обслуговування двигунів до катерів SUZUKI DF-300АР (№ 344328, № 344321) включає наступні послуги: Виклик спеціаліста км. _______ Заміна мастил посл. 2 Заміна фільтрів посл. 2 Чистка та промивка вузлів посл. 2 Змащування шарнірних з'єднань посл. 2 Ревізія гребного гвинта посл. 2 Протяжка силових з'єднань посл. 2 Перелік запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця, який потрібен для надання послуги: Олива моторна напівсинтетична (10W40) 4T SJ SYNTHETIC л. 18 Олива трансмісійна SAE90 GL4 (для човнів) л. 3 Фільтр масляний Suzuki 16510-96j11 шт. 2 **послуга включає в себе обслуговування одразу 2-х двигунів (№344328 та 344321)

1
послуга
Україна Чернігівська область
по 30-11-2026
50241000-6
Послуги з ремонту і технічного обслуговування суден


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Послуга з технічного обслуговування двигунів до катерів SUZUKI DF-300АР (№ 344328, № 344321) включає наступні послуги: Виклик спеціаліста км. _______ Заміна мастил посл. 2 Заміна фільтрів посл. 2 Чистка та промивка вузлів посл. 2 Змащування шарнірних з'єднань посл. 2 Ревізія гребного гвинта посл. 2 Протяжка силових з'єднань посл. 2 Заміна помпи в сборі посл 2 Заміна свічок запалювання посл 12 Перелік запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця, який потрібен для надання послуги: Олива моторна напівсинтетична (10W40) 4T SJ SYNTHETIC л. 18 Олива трансмісійна SAE90 GL4 (для човнів) л. 3 Фільтр масляний Suzuki 16510-96j11 шт. 2 Помпа в зборі Suzuki 17400-98j06 шт 2 Свічки запалювання Denso K20PRU шт 12 **послуга включає в себе обслуговування одразу 2-х двигунів (№344328 та 344321)

1
послуга
Україна Чернігівська область
по 30-11-2026
50241000-6
Послуги з ремонту і технічного обслуговування суден


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:25:35
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:25:21
          Інші
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Інший
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:25:21
            Інший
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:25:21
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:25:21
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ