
ID закупівлі: 71f5a19e30ed402db37069bd06bdbdf9
| Статус: | Період уточнень |
| Бюджет: | 124311 https://gov.e-tender.ua/tender/poslugi-z-remontu/UA-2026-09-02-013331-a-posluhy-z-provedennya-texnichnoho-obsluhovuvannya-ta-perezaryadky-vohnehasnykiv 124 311 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Послуги |
| Мінімальний крок аукціону: | 1 243,11 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Розгляд пропозицій: | Поступовий |
| Мінімальна кількість пропозицій: | 1 |
| Наявність прекваліфікації: | Ні |
| Замовник: | Військова частина А2678 |
| ЄДРПОУ: | 08477090 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Циганик Олег Степанович |
| Телефон: | +380322673571 |
| E-mail: | a2678@post.mil.gov.ua |
| Місцезнаходження: | 79000, Україна, Львівська область,Львів, Львів |
0 |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ВВК-3,5 | 32 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ВВК-2 | 41 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ВП -5 | 228 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ВВК-7 | 5 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ВП-6 | 63 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ВВП-6 | 45 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ВП -5(з) | 32 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ВВ-2 | 22 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Технічне обслуговування, Вогнегасник Тайфун | 8 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ВП-2 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Технічне обслуговування, Вогнегасник ОУ-3 | 5 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | Перезарядка вогнегасника, Вогнегасник ВП-6 | 24 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 | Перезарядка вогнегасника, Вогнегасник ВВП-6 | 40 штука | Україна Відповідно до документації по 30-10-2026 | 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Оголошення про проведення закупівлі | публічний | Експортовано: | 02-09-2026, 17:43:11 |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Проект договору | публічний | Експортовано: | 02-09-2026, 17:41:27 |
Ви не уповноважена особа, тому ви можете працювати лише:
- з спрощеними закупівлями та планами, договорами й додатками до них;
- з прямими замовленнями з каталогу до 50 тис. грн. та планами, договорами й додатками до них;
- з закупівлею без використання електронної системи (звіт) до 50 тис. грн. та планами, договорами й додатками до них.
Подробиці на infobox.prozorro.org
Заповніть форму нижче і з Вами зв'яжеться наш менеджер якомога швидше: