Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:37. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:37

Послуги з поточного ремонту транспортного засобу VW AMAROK

Послуги з поточного ремонту транспортного засобу VW AMAROK... Державна закупівля - UA-2026-09-02-012358-a Послуги з поточного ремонту транспортного засобу VW AMAROK від замовника Військова частина 9937 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-012358-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:37
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 12:50

50110000-9 (Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
162865
162 865 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:1 628,65 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина 9937
ЄДРПОУ:14321726 Досьє YouControl
Контактна особа:Загоруйко Сергій Ігорович
Телефон:380997772546
E-mail:tender_1prukz@dpsu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуги з поточного ремонту тр ...
162 865 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 12:50
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Демонтаж/монтаж радіатора

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Демонтаж/монтаж головки блоку циліндрів

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Демонтаж/монтаж впускного колектора

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Демонтаж/монтаж випускного колектора

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Демонтаж/монтаж турбокомпресора

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Демонтаж/монтаж термостата

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Заміна комплекту ГРМ з водяним насосом

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Заміна привідного ременя

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Заміна охолоджуючої рідини

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Заміна моторного мастила

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Заміна масляного фільтра

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Заміна паливного фільтра

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Заміна повітряного фільтра

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Очистка прилеглих площин

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Комп'ютерна діагностика

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Діагностика електрообладнання

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Діагностика паливних форсунок

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Поточний ремонт електрообладнання

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Демонтаж/монтаж паливних форсунок

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Заміна рульової рейки

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Демонтаж/монтаж ПНВТ

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Заміна тросів стоянкового гальма

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Заміна головного гальмівного циліндра

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Прокачка гальмівної системи

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Заміна регулятора тиску палива

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
26

Поточний ремонт ПНВТ

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
27

Розвал-сходження коліс

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
28

Болти головки блоку циліндрів (к-кт 10 шт.)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
29

Комплект ГРМ з водяним насосом

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
30

Мастило двигуна 5W30 ACEA C3 (4 л)

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
31

Прокладка клапану EGR

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
32

Прокладка клапану EGR

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
33

Ремінь генератора

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
34

Ремкомплект паливної форсунки

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
35

Свічка розжарювання

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
36

Фільтр масляний

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
37

Фільтр паливний

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
38

Фільтр повітряний

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
39

Фільтр салону

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
40

Болт кріплення форсунки

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
41

Комплектування головки блоку циліндрів (клапана, гідрокомпенсатори, сальники клапанів, рокера)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
42

Прокладка дросельної заслонки

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
43

Прокладка впускного колектора

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
44

Прокладка випускного колектора

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
45

Прокладка вакуумного насоса

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
46

Прокладка головки блоку циліндрів

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
47

Комплект прокладок турбокомпресора

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
48

Ущільнююче кільце

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
49

Головка блоку циліндрів

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
50

Антифриз 5 л.

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
51

Головний гальмівний циліндр

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
52

Ремкомплект паливного насосу

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
53

Колодки гальмівні задні

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
54

Трос стоянкового гальма

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
55

Комплект пружинок задніх колодок

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
56

Регулятор тиску палива

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
57

Рульова рейка

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:37:35
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:37:24
          Інші
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Інший
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:37:24
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:37:24
                  Тип документа: Тендерна документація
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Тендерна документація
                    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:37:24

                      Електронні тендерні вимоги

                      1. Строк дії тендерної пропозиції
                      Застосовується до:
                      Учасника процедури
                      Стосується:
                      Закупівлі
                      Законодавство:
                      Детальний опис:
                      Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
                      Підтверджується, що
                      1 - Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
                      120
                      Пошук... день
                      день
                      Статус: Активна
                      Дата створення: 02-09-2026, 16:37:24
                      2. Мова (мови) тендерної пропозиції
                      Застосовується до:
                      Учасника процедури
                      Стосується:
                      Закупівлі
                      Законодавство:
                      Детальний опис:
                      Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо
                      Підтверджується, що
                      1 - Мова тендерної пропозиції : Українська
                      Статус: Активна
                      Дата створення: 02-09-2026, 16:37:24
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ