Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:15. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:15

Послуги з заміни сайленблоків ресор Автоцистерни АЦ-27 на шасі Renault KP8X4 HEAVY13L E3

Послуги з заміни сайленблоків ресор Автоцистерни АЦ-27 на шасі Renault KP8X4 HEAVY13L E3... Державна закупівля - UA-2026-09-02-011719-a Послуги з заміни сайленблоків ресор Автоцистерни АЦ-27 на шасі Renault KP8X4 HEAVY13L E3 від замовника Центральна база забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військова частина 2274) від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-011719-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:15
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:00
по 11-09-2026, 08:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 13:01

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
44445.89
44 445,89 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:444,46 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Центральна база забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військова частина 2274)
ЄДРПОУ:14323511 Досьє YouControl
Контактна особа:Яловенко Олександр Вячеславович
Телефон:380612803050
E-mail:tender2274@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1. Послуги з заміни сайлен ...
44 445,89 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 13:01
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуги з заміни сайленблоків ресор Автоцистерни АЦ-27 на шасі Renault KP8X4 HEAVY13L E3

1
послуга
Україна Відповідно до документації
з 17-09-2026 по 30-09-2026
50630000-0
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:15:52
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:15:45
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:15:45
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:15:45
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:15:45
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:15:45
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ