Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 11:34. Дата останніх змін - 02-09-2026, 11:54

Ремонт автобуса «Богдан»

Ремонт автобуса «Богдан»... Державна закупівля - UA-2026-09-02-004205-a Ремонт автобуса «Богдан» від замовника Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-004205-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-003800-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 11:34
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 14:19

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
199997
199 997 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:999,99 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
ЄДРПОУ:22879582 Досьє YouControl
Контактна особа:Канавський Руслан Михайлович
Телефон:380442501033
E-mail:kdusch15@ukr.net
Місцезнаходження:
03191, Україна, Київська область,Київ, ВУЛ. ГЕРОЇВ МАРІУПОЛЯ, БУД. 7-А
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Ремонт автобуса «Богдан»
199 997 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 14:19
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ремонт автобуса «Богдан»

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-10-2026
50113000-0
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автобусів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:54:38
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:36:16
          Тип документа: Кошторис (розрахунок вартості)
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Кошторис (розрахунок вартості)
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:36:16
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:36:16

                  Електронні тендерні вимоги

                  1. Мова (мови) тендерної пропозиції
                  Застосовується до:
                  Учасника процедури
                  Стосується:
                  Закупівлі
                  Законодавство:
                  Детальний опис:
                  Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо
                  Підтверджується, що
                  1 - Мова тендерної пропозиції : Українська
                  Статус: Активна
                  Дата створення: 02-09-2026, 11:53:32
                  2. Строк дії тендерної пропозиції
                  Застосовується до:
                  Учасника процедури
                  Стосується:
                  Закупівлі
                  Законодавство:
                  Детальний опис:
                  Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
                  Підтверджується, що
                  1 - Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
                  90
                  Пошук... день
                  день
                  Статус: Активна
                  Дата створення: 02-09-2026, 11:53:32
                  1. Наявність досвіду виконання аналогічного договору
                  Застосовується до:
                  Учасника процедури
                  Стосується:
                  Лоту Ремонт автобуса «Богдан»
                  Законодавство:
                  Детальний опис:
                  Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
                  Підтверджується, що
                  1 - У Учасника є досвід виконання аналогічного досвіду
                  Статус: Активна
                  Дата створення: 02-09-2026, 11:53:32
                  Способи підтвердження:
                  Документ
                  Довідка про виконання аналогічного (аналогічних) договору (договорів)
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ