Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 17:19. Дата останніх змін - 01-09-2026, 17:19

Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML80E, шасі ZCFA80C1102412103) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).

Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML8... Державна закупівля - UA-2026-09-01-010871-a Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML80E, шасі ZCFA80C1102412103) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-010871-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 17:19
по 07-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 15:00

1) Закупівля проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (зі змінами). 2) Відповідно до пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082 – код ДК 021:2015 50114000-7 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів. 3) КЕКВ 2240

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
74538.67
74 538,67 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:745,39 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253
ЄДРПОУ:14321765 Досьє YouControl
Контактна особа:Поліщук Сергій Станіславович
Телефон:380671094818
E-mail:SPolishchuk@dpsu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Чернігівська область,Чернігів,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуга з ремонту та технічног ...
74 538,67 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 15:00
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засКуліса – ремонт (норм/год 4,00); Супорт зняття та встановлення 4-х супортів (норм/год 4,00); Ремонт 4-х супортів (норм/год 8,00); Знятта та встановлення генератора (норм/год 1,00); Ремонт генератора (норм/год 3,30); Електроустаткування - пошук / усунення несправності (норм/год 5,00); Слюсарні роботи (норм/год 2,00); Заміна перепускного клапану (норм/год 1,00); Усунення підтікань клапана (норм/год 0,60); Заміна антифризу (норм/год 0,60); Заміна патрубка охолодження (норм/год 0,80); Регулювання теплового зазору клапанів (норм/год 3,00) Поршень супорта IVECO (шт 2,00); РМК супорта IVECO 93162076 (шт 2,00); Поршень супорта IVECO 751408 (шт 4,00); Поршень гальмівного супорта IVECO 960723 (шт 2,00); РМК супорта 93161759 (шт 4,00); РМК супорта IVECO D4-355 (шт 2,00); РМК супорта FKT5242 (шт 2,00); Гальмівна рідина DOT-4 Fusion 1 л (шт 1,00); Енергоакамулятор 05-BCT61-K01 (шт 2,00); Болт М8х30 10,9 БП DIN933 (шт 2,00); Гайка М8 самостоп 10 DIN985 (шт 2,00); Хомут електропроводки L-350x4,8 мм (шт 25,00); Гофра проводки (розрізна 11 мм) 1 м (м 1,00); Клема накидна 0,5-1,5 (шт 4,00); Очисник гальм та деталей Fusion 650 ml (шт 2,50); Стрічка ізоляційна шматяна 19мм L10M чорна (шт 0,80); Хомут 40/60 (шт 2,00); Хомут 35/50 (шт 2,00); Хомут 20/32 (шт 2,00); Герметик Reinzosil 200 ML (шт 0,10)

1
послуга
Україна Чернігівська область Чернігів
по 30-09-2026
50114000-7
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:19:16
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:19:11
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:19:11
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:19:11
                  Інші
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Інший
                    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:19:11
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ