Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 16:56. Дата останніх змін - 01-09-2026, 16:56

Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт МАЗ-6312С3 КС-55727-С-12, шасі Y3M6312C3H0000096) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).

Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт МАЗ-6312С... Державна закупівля - UA-2026-09-01-010601-a Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт МАЗ-6312С3 КС-55727-С-12, шасі Y3M6312C3H0000096) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-010601-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 16:56
по 05-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 12:20

Закупівля проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (зі змінами).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
37298.4
37 298,40 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:372,98 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253
ЄДРПОУ:14321765 Досьє YouControl
Контактна особа:Двараковський Володимир Михайлович
Телефон:380671094818
E-mail:VDvarakovskyi@dpsu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Чернігівська область,Чернігів,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуга з ремонту та технічног ...
37 298,40 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 12:20
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів Виконавця (поточний ремонт МАЗ-6312С3 КС-55727-С-12, шасі Y3M6312C3H0000096), Послуга включає наступні обсяги: Заміна сайлентблоків стабілізатора (норм/год 2,0); Зняти та встановити поперечну тягу (норм/год 1,0); Зняти та встановити продольну тягу (норм/год 1,2); Наконечник рульової тяги –заміна (норм/год 1,2); Заміна сайлентблоків ресори (норм/год 6,67); Регулювання сходження коліс (норм/год 1,5); Змазка шкворнів (норм/год 0,85). Перелік деталей та матеріалів, які потрібні для надання послуги: Втулка стабілізатора 72 х 40 (вир-во КСМ) 6430-2906030КСМ (шт. 2); Втулка стабілізатора 028, d=38 х 24 (вир-во КСМ) 64221-2916028КСМ (шт. 8); Палець валу стабілізатора 6430-2906026 (вир-во Україна) (шт. 4); Гайка М16*1,5DT DT 9.34004 (шт. 4); Кінцевик тяги рульової лівий (вир-во КСМ) 6422-3003057КСМ (шт. 1); Кінцевик тяги рульової правий (вир-во КСМ) 6422-3003056КСМ (шт. 2); Палець рульовий в зборі (вир-во Прогрес) 5336-3003008 (шт. 1); Палець вушка передньої ресори (вир-во MR) 5432-2902478MR (шт. 4); Втулка вушка ресори передьої (вир-во MR) 200-2902028MR (шт. 4); Клин пальця вушка ресори з гайкою (вир-во КСМ) 500А-2912482КСМ (шт. 4).

1
послуга
Україна Чернігівська область Чернігів
по 30-09-2026
50114000-7
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:56:37
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:56:30
          Інші
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Інший
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:56:30
            Інший
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:56:30
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:56:30
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ