Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 16:52. Дата останніх змін - 01-09-2026, 17:14

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ремонту і технічного обслуговування м... Державна закупівля - UA-2026-09-01-010537-a Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) від замовника Військова частина А7177 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-010537-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 16:52
по 07-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 15:51

Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
234892
234 892 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:1 174,46 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А7177
ЄДРПОУ:24974043 Досьє YouControl
Контактна особа:Бондар Ірина Леонідівна
Телефон:380673073843
E-mail:zakupivlia7177@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуги з поточного ремонту та ...
234 892 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 15:51
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів. Автомобіль:Nissan Navara, в/н 7102 В1, шасі № VSKCVND40U0072723, 2006 р.в.

1
послуга
Україна Черкаська область Черкаси
по 10-10-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів. Автомобіль: Ford Transit, в/н 7102 В1, шасі № WF0YXXTTGYKE36728, 2012 р.в.

1
послуга
Україна Черкаська область Черкаси
по 10-10-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів. Автомобіль: JAC, в/н 7102 В1, шасі № LG11PABD1RC012980, 2024 р.в.

1
послуга
Україна Черкаська область Черкаси
по 10-10-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:14:28
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:03:24
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:03:36
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ