Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 14:42. Дата останніх змін - 01-09-2026, 14:44

Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів спеціального призначення

Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів спеціального призначення... Державна закупівля - UA-2026-09-01-007018-a Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів спеціального призначення від замовника військова частина А2110 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-007018-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-006590-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 14:42
по 07-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 11:10

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
148100
148 100 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:1 481 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина А2110
ЄДРПОУ:08027576 Досьє YouControl
Контактна особа:Лукашенко Роман Едуардович
Телефон:+380968263860
E-mail:Romalukash92@gmail.com
Місцезнаходження:
53272, Україна, Дніпропетровська область,Нікопольський район село Олексіївка, вул. Овочева, 7
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуги з технічного обслугову ...
148 100 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 11:10
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів спеціального призначення RENAULT модель К(RT) VF631P334RD000378 Заміна лобового скла Заміна скла дверей кабіни Ущільнювач лобового скла Фіксатор HOSE FLANGE SCREW Болт шестигранник FLANGE LOCK NUT Хомут Хомут пластиковий 270х4,6 Хомут пластиковий 385х7,6 Холодоагент 1234yf Терозон VR 190 AE 500ml. Очисник (або аналог)

1
послуга
Україна Дніпропетровська область Дніпро
по 25-12-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів спеціального призначення RENAULT модель C(RT) VF630Е332SD000859 Заміна лобового скла Заміна Фіксатора

1
послуга
Україна Дніпропетровська область Дніпро
по 25-12-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:44:05
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:42:06
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:42:06
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:42:06
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:42:06
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:42:06
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:42:06
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ