Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 08:46. Дата останніх змін - 01-09-2026, 08:47

Технічне обслуговування і ремонт картриджів

Технічне обслуговування і ремонт картриджів... Державна закупівля - UA-2026-09-01-000307-a Технічне обслуговування і ремонт картриджів від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3057 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-000307-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 08:46
по 05-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 12:10

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
108667.1
108 667,10 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:543,34 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3057 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:23313948 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Андріївна
Телефон:380635323849
E-mail:t3975251@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
108 667,10 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 12:10
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Заправка картриджів

200
послуга
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
50310000-1
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Відновлення картриджів

20
послуга
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
50310000-1
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Поточний ремонт картриджів

20
послуга
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
50310000-1
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Технічне обслуговування картриджів

50
послуга
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
50310000-1
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 08:47:07
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 08:47:01
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 08:47:01
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 08:47:01
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 08:47:01
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 08:47:01
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ