Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 16:28. Дата останніх змін - 31-08-2026, 16:34

Закупівля послуг з запраки та технічного обслуговування картриджів

Закупівля послуг з запраки та технічного обслуговування картриджів... Державна закупівля - UA-2026-08-31-010349-a Закупівля послуг з запраки та технічного обслуговування картриджів від замовника Державна установа Київський слідчий ізолятор від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-010349-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-012504-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:28
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 15:13

Заправка і технічне обслуговування наших картриджів

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
45000
45 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:250 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Державна установа Київський слідчий ізолятор
ЄДРПОУ:08563694 Досьє YouControl
Контактна особа:Музиченко Дмитро Петрович
Телефон:380637589822, 380638360999
E-mail:kbo_ksizo@ukr.net
Місцезнаходження:
04050, Україна, Київська область,Київ, ВУЛ.ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 13
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Заправка і технічне обслуговув ...
45 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 15:13
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуги з запраки та технічного обслуговування картриджів

90
послуга
04050 Україна Київська область Київ ВУЛ.ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 13
з 09-09-2026 по 31-12-2026
50310000-1
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки


+-
Документи
Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Технічний опис предмету закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:32:32
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:32:57
          Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
          +-
          Пропозиції
          + -
          Документи тендеру
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:34:15
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:32:15
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ