Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 14:59. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:05

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення... Державна закупівля - UA-2026-08-31-007612-a Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення від замовника Військова частина 2161 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-007612-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 14:59
по 04-09-2026, 16:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 16:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 12:09

Закупівля здійснюється на підставі пункту 8 ПКМУ №1275 від 11.11.2022.у порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями; Код ДК, що найбільше відповідає номенклатурній назві предмета закупівлі 50112000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів».

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
95766
95 766 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:478,83 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина 2161
ЄДРПОУ:14321378 Досьє YouControl
Контактна особа:Свічинський Іван Володимирович
Телефон:380506533920
E-mail:YPonochovnyi@dpsu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
1
95 766 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 12:09
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Iveco Eurocargo, VIN ZCFA1EM0402602396, 2012 року випуску Демонтаж/монтаж карданного валу

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Iveco Eurocargo, VIN ZCFA1EM0402602396, 2012 року випуску Демонтаж/монтаж коробки передач

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Iveco Eurocargo, VIN ZCFA1EM0402602396, 2012 року випуску Заміна щеплення з вижимним та вилкою щеплення

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Iveco Trakker AD190T38, VIN WJMB1VRD1MC453375, 2021 року випуску Демонтаж/монтаж рульової колонки

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Iveco Trakker AD190T38, VIN WJMB1VRD1MC453375, 2021 року випуску Реставрація рульової колонки

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Iveco Trakker AD190T38, VIN WJMB1VRD1MC453375, 2021 року випуску Промивка системи гідро підсилювача керма

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:05:22
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:59:29
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:59:29
              Інші
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Інший
                публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:59:29
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ