Закупівлю оголошено - 29-08-2026, 09:53. Дата останніх змін - 29-08-2026, 09:54

Послуги з технічного обслуговування навантажувачів з використанням запасних частин та матеріалів Виконавця, а саме: Manitou MT-X 735 VIN: № MAN00000L01173794, № MAN00001170222, № MAN00000Т01168861

Послуги з технічного обслуговування навантажувачів з використанням запасних частин та матеріалів Виконавця, а саме: Manitou MT-X 735 VIN: № MAN00000L0... Державна закупівля - UA-2026-08-29-000101-a Послуги з технічного обслуговування навантажувачів з використанням запасних частин та матеріалів Виконавця, а саме: Manitou MT-X 735 VIN: № MAN00000L01173794, № MAN00001170222, № MAN00000Т01168861 від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 від 8/29/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-29-000101-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 09:53
по 03-09-2026, 11:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 11:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 12:32

Закупівля проводиться відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (зі змінами)

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
133836.84
133 836,84 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:1 338,37 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382
ЄДРПОУ:14321883 Досьє YouControl
Контактна особа:Іванцова Анастасія Вікторівна
Телефон:380930525293
E-mail:KRepryntseva@dpsu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1. Послуги з технічного об ...
133 836,84 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 12:32
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуга з технічного обслуговування навантажувача: Manitou MT-X 735 VIN: № MAN00000L01173794

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Послуга з технічного обслуговування навантажувача: Manitou MT-X 735 VIN: № MAN00001170222

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Послуга з технічного обслуговування навантажувача: Manitou MT-X 735 VIN: № MAN00000Т0116886

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 09:54:01
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 09:53:53
          Тип документа: Критерії оцінки
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Критерії оцінки
            публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 09:53:53
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 09:53:53
                  Тип документа: Тендерна документація
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Тендерна документація
                    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 09:53:53
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ