Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 15:06. Дата останніх змін - 27-08-2026, 15:29

Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників

Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників... Державна закупівля - UA-2026-08-27-008879-a Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників від замовника Військова частина А4167 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-008879-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-010008-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 15:06
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 00:00
по 04-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 14:13

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
50321
50 321 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:503,21 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4167
ЄДРПОУ:08252600 Досьє YouControl
Контактна особа:Пономаренко Євгеній Іванович
Телефон:+380632780263
E-mail:bezpeka4167@gmail.com
Місцезнаходження:
20701, Україна, Черкаська область,Сміла, вул. Зарічна, буд.32
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуги з технічного обслугову ...
50 321 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 14:13
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасника ВП-5

249
послуга
Україна Черкаська область м.Сміла
по 30-10-2026
50413200-5
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасника ВП-90

3
послуга
Україна Черкаська область м.Сміла
по 30-10-2026
50413200-5
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасника ВП-6

106
послуга
Україна Черкаська область м.Сміла
по 30-10-2026
50413200-5
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасника ВП-9

3
послуга
Україна Черкаська область м.Сміла
по 30-10-2026
50413200-5
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасника ВВК-3,5

5
послуга
Україна Черкаська область м.Сміла
по 30-10-2026
50413200-5
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасника ВП-2

94
послуга
Україна Черкаська область м.Сміла
по 30-10-2026
50413200-5
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:29:12
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:06:51
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:06:51
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:06:51
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:06:51
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:06:51
              Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Технічний опис предмету закупівлі
                публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:06:51
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ