Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 00:00. Дата останніх змін - 25-08-2026, 22:46

Послуги з заправки та відновлення картриджів

Послуги з заправки та відновлення картриджів... Державна закупівля - UA-2026-08-25-014136-a Послуги з заправки та відновлення картриджів від замовника МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-014136-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-25-016971-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 00:00
по 29-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 00:00
по 02-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 02-09-2026, 14:03

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
100000
100 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:500 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ
ЄДРПОУ:08299180 Досьє YouControl
Контактна особа:Воробйовський Максим Олександрович
Телефон:+380960969806
E-mail:max130799@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуги з заправки та відновле ...
100 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 02-09-2026, 14:03
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Послуги з заправки та відновлення картриджів

200
послуга
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
50310000-1
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 22:46:06
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 22:45:48
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 22:45:48
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 22:45:48
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ