Закупівлю оголошено - 11-08-2026, 16:51. Дата останніх змін - 11-08-2026, 17:00

Послуги з захисту кінцевих засобів зв’язку (групових відеотерміналів)

Послуги з захисту кінцевих засобів зв’язку (групових відеотерміналів)... Державна закупівля - UA-2026-08-11-011887-a Послуги з захисту кінцевих засобів зв’язку (групових відеотерміналів) від замовника Служба безпеки України від 8/11/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-11-011887-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 11-08-2026, 16:51
по 15-08-2026, 10:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 15-08-2026, 10:00
по 20-08-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 21-08-2026, 12:18

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1570500
1 570 500 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:7 852,50 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Служба безпеки України
ЄДРПОУ:00034074 Досьє YouControl
Контактна особа:Шестопал Олена Сергіївна
Телефон:+380442569334
E-mail:usz_dzo@ssu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, м. Київ,Київ,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Послуги з захисту кінцевих зас ...
1 570 500 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 21-08-2026, 12:18
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з захисту кінцевих засобів зв’язку (групових відеотерміналів)

3
послуга
Україна м. Київ
по 21-12-2026
50330000-7
Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Інші
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Інший
    публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 16:51:37
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 16:51:37
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 17:00:04
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ