Період оскарження умов закупівлі - по 19-04-2026, 00:00
| Статус: | Торги відмінено |
| Бюджет: | 107 500 UAH(без ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Послуги |
| Мінімальний крок аукціону: | 1 075 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Замовник: | Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району» м. Києва |
| ЄДРПОУ: | 05446166 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Кравченко Ірина Григорівна |
| Телефон: | 380504486977 |
| E-mail: | kravchenkoira@i.ua |
| Місцезнаходження: | 02089, Україна, Київська область,Київ, Броварський проспект, 2 |
3 |
Статус:
Виконано
Опис скасування закупівлі/лоту:
Порядок денний: 1. Про прийняття рішення про відміну процедури закупівлі - Послуги з ремонту бульдозера CAT D5G (код ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі – Закупівля) на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами і доповненнями) (далі – Особливості). 2. Про зазначення в електронній системі закупівель підстави для відміни процедури щодо Закупівлі. Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2026-04-14-011138-a. Під час розгляду першого питання порядку денного: Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: Згідно проєкту договору зазначено наступні умови надання послуг: виконавець зобов’язаний розпочати надання Послуг протягом 10-ти (десяти) календарних днів з дати підписання Договору та завершити їх протягом 5-ти (п’яти) календарних днів з дати початку, що суперечить електронній формі оголошення, де вказано кінцевий строк надання послуг – до 31 травня 2026 року. Можливість технічно виправити таку невідповідність на даному етапі закупівлі у замовника відсутня. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні. Під час розгляду другого питання порядку денного: Згідно з пунктом 50 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення. Таким чином, необхідно зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі. ВИРІШИЛА: 1. Відмінити Закупівлю на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей. 2. Зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі.
Причина скасування закупівлі/лоту:
Дата:
01-06-2026, 00:00
Період оскарження:
з 21-05-2026, 16:47 по 01-06-2026, 00:00
Документи:
1) Перелік виявлених невідповідностей: 1. Довідка «довідка аналогічні роботи.pdf» містить інформацію не в повному обсязі згідно наданих аналогічних договорів. «Договір і акт в.ч.3070.pdf» містить невідповідність щодо термінів надання Послуг. 2. Надані документи на підтвердження пункту 4.3 Додатку 1 до тендерної документації незавірені підписом та печаткою (за наявності) уповноваженої особи учасника. 2) Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: 1. ДОДАТОК 1 до тендерної документації – Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі – 1. Кваліфікаційні критерії – 1.1 Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) – пункти 1.1.1, 1.1.2. 2. ДОДАТОК 1 до тендерної документації – 4. Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі - Перелік документів та/або інформації на підтвердження інформації про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – пункт 4.3. 3) Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: 1. На підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору Учасник повинен надати довідку за Формою 1 (Додаток 1). Для підтвердження інформації, наведеної в довідці за Формою 1, учасник має надати: - копію договору (з усіма додатками); - акт(и) наданих послуг (виконаних робіт) тощо, що підтверджує виконання договору; - лист-відгук (або рекомендаційний лист тощо) від контрагента згідно з аналогічним договором, який зазначено в довідці та надано у складі тендерної пропозиції про належне виконання цього договору. 2. Надати документи, які забезпечують якість і комплектність запчастин, матеріалів, обладнання, комплектуючих тощо, що будуть замінені, завірені підписом та печаткою (за наявності) уповноваженої особи учасника.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.