Закупівлю оголошено - 11-04-2026, 13:49. Дата останніх змін - 30-04-2026, 11:15

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобілів MAN

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобілів MAN... Державна закупівля - UA-2026-04-11-000257-a Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобілів MAN від замовника Військова частина Т0910 від 4/11/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-04-11-000257-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 11-04-2026, 13:49
по 17-04-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 17-04-2026, 00:00
по 22-04-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Аукціон не відбувся

Спрощена закупівля
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
1484421.53
1 484 421,53 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:7 422,11 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина Т0910
ЄДРПОУ:26632223 Досьє YouControl
Контактна особа:Рощук Андрій
Телефон:380930439533
E-mail:3vdzt0910@dsst.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
2
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Завершено
Послуги з регламентного техніч ...
1 484 421,53 UAH (з ПДВ)
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля TK TGS-KM-215 (на базі MAN TGS 33.400 6x6 ) з КМУ, згідно регламенту 70000 км

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля СКС MNTGM13.320-01БП, згідно регламенту 42000 км

4
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля СКС MNTGM13.320-01БП, згідно регламенту 63000 км

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля СКС MNTGS33.400-01БП, згідно регламенту 35000 км

10
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля СКС MNTGE3.180-ІІС (MAN TGE 3.180 4X4 SB), згідно регламенту 40000 км

2
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля MAN TGA 18.440 4х2 BL SA, згідно регламенту 105000 км

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля MAN TGA 18.440 4х2 BL SA, згідно регламенту 70000 км

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля MAN TGX 33.480 6х4, згідно регламенту 140000 км

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля MAN TGX 33.480 6х4, згідно регламенту 105000 км

2
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобіля TGS 41.400 8x4 BB CH, згідно регламенту 70000 км

3
послуга
Україна Відповідно до документації
по 01-09-2026
50110000-9
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання


+-
Пропозиції

Кваліфікація Учасників

Інформація про Переможця
Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
Рішення підписано
Ім'я:
ТОВ "ТРАК СЕРВІС ЛЬВІВ"   Досьє YouControl
Строк розгляду пропозиції:
з 22-04-2026 по 30-04-2026
Статус:
учасник виграв закупівлю
Контактна інформація:
Україна, , , , Павло Куриленко
Остаточна пропозиція:
1 454 159,49 UAH, з ПДВ
Документи пропозиції:
Документи рішення:
Дата акцепта:
27-04-2026, 09:11

Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей

Дата публікації: 24-04-26, 11:35:39
24
Протокол рішення УО щодо виявлення невідповідностей (24 год)

ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0910 ВЧ Т0910 ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ (ПРОТОКОЛ) № 452/2026 «24» квітня 2026 року м. Шептицький 1. Найменування замовника: Військова частина Т0910 2. Код згідно ЄДРПОУ: 26632223 3. Місцезнаходження: 80100, Львівська область, м. Шептицький, вул. Промислова, буд.3 Порядок денний: 1. Про розгляд та затвердження вимоги про усунення невідповідності в інформації та /або документах, що подані учасником ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАК СЕРВІС ЛЬВІВ", код ЄДРПОУ 31417137 (далі - Учасник) у складі пропозиції та/або подання яких передбачалося документацією щодо закупівлі Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобілів MAN згідно коду ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (далі - Закупівля). 2. Розміщення в електронній системі повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей. Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2026-04-11-000257-a Під час розгляду першого питання порядку денного: Відповідно до абзацу 6 пункту 8 постанови КМУ №1275 від 11.11.2022 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами) (далі – Особливості № 1275), у разі проведення закупівлі в порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, державний замовник під час розгляду пропозиції учасника спрощеної закупівлі у разі виявлення невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником спрощеної закупівлі у складі пропозиції та/або подання яких вимагалося оголошенням про проведення спрощеної закупівлі, повинен розмістити у строк, який не може бути меншим, ніж два робочих дні до закінчення строку розгляду пропозицій, повідомлення з вимогою виправити невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником спрощеної закупівлі у його пропозиції, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення державним замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником спрощених закупівель у складі пропозиції та/або подання яких вимагається оголошенням про проведення спрощеної закупівлі, слід розуміти невідповідність інформації та/або документів у значенні, наведеному в пункті 43 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178. Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо. Визначення невідповідностей здійснюється замовником самостійно. При цьому Особливостями встановлено обов'язок замовника розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції. Під час детального розгляду пропозиції Учасника спрощеної закупівлі виявлено наступні невідповідності, а саме згідно умов "Оголошення та документації для проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель" послуг: Послуги з регламентного технічного обслуговування зі збереженням гарантійного строку автомобілів MAN згідно коду ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання», затвердженого протокольним рішенням (протоколом) уповноваженої особи від 11.04.2026 №386/2026 (далі - Оголошення): 1. Згідно умов Оголошення Учасник повинен надати у складі своєї пропозиції: "5.7.16. Інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні, або пов'язані з корупцією правопорушення, видані контрагенту, його учаснику (засновнику), керівнику (уповноваженій особі), кінцевому бенефіціарному власнику (контролеру)." Водночас, Учасник НЕ НАДАВ у складі своєї пропозиції "Інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні, або пов'язані з корупцією правопорушення, видані контрагенту, його учаснику (засновнику), керівнику (уповноваженій особі), кінцевому бенефіціарному власнику (контролеру)», інформація про яких вказана у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. 2. Згідно умов Оголошення Учасник повинен надати у складі своєї пропозиції: "5.7.15. Витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості", який має бути виданий не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі на контрагента, його учасника (засновника), (крім контрагента/учасника/засновника юр.особи) керівника (уповноваженої особи), кінцевого бенефіціарного власника (контролера)". Водночас, Учасник НЕ НАДАВ у складі своєї пропозиції Витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості", який має бути виданий не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі на контрагента, його учасника (засновника), (крім контрагента/учасника/засновника юр.особи) керівника (уповноваженої особи), кінцевого бенефіціарного власника (контролера)". 3. Згідно умов Оголошення Учасник повинен надати у складі своєї пропозиції: "5.7.7. Копію ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством (якщо діяльність підприємства не потребує отримання дозволу або ліцензії, надається довідка в довільній формі). Водночас, Учасник НЕ НАДАВ у складі своєї пропозиції копію ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством (якщо діяльність підприємства не потребує отримання дозволу або ліцензії, надається довідка в довільній формі). 4. Згідно умов Оголошення Учасник повинен надати у складі своєї пропозиції: "5.7.1. Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника щодо підпису документів пропозиції та/або договору, а саме: 1) Для юридичної особи: в) завірену копію оригіналу всіх сторінок паспорту особи, уповноваженої на підписання договору та подання пропозиції, де є будь-які відмітки (у випадку, якщо такий паспорт оформлено у вигляді книжечки) або завірену двосторонню копію оригіналу ID-картки і довідки про реєстрацію місця проживання особи, або копію посвідки на постійне/тимчасове проживання. Водночас, Учасник НЕ НАДАВ у складі своєї пропозиції Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника щодо підпису документів пропозиції та/або договору, а саме: завірену копію оригіналу всіх сторінок паспорту особи, уповноваженої на підписання договору та подання пропозиції, де є будь-які відмітки (у випадку, якщо такий паспорт оформлено у вигляді книжечки) або завірену двосторонню копію оригіналу ID-картки і довідки про реєстрацію місця проживання особи, або копію посвідки на постійне/тимчасове проживання. 5. Згідно умов Оголошення Учасник повинен надати у складі своєї пропозиції: "5.7.4. Гарантійний лист від учасника такого змісту: "Даним листом підтверджуємо, що (повна назва учасника) не перебуває під дією спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, передбачених Законом України № 1644-VII "Про санкції" (далі – Закон "Про санкції"), чи спеціальних санкцій за порушення законодавства про зовнішньоекономічну діяльність, а також будь-яких інших обставин та заходів нормативного, адміністративного чи іншого характеру, що перешкоджають укладенню та/або виконанню договору про закупівлю". Водночас, Учасник НЕ НАДАВ у складі своєї пропозиції Гарантійний лист від учасника такого змісту: "Даним листом підтверджуємо, що (повна назва учасника) не перебуває під дією спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, передбачених Законом України № 1644-VII "Про санкції" (далі – Закон "Про санкції"), чи спеціальних санкцій за порушення законодавства про зовнішньоекономічну діяльність, а також будь-яких інших обставин та заходів нормативного, адміністративного чи іншого характеру, що перешкоджають укладенню та/або виконанню договору про закупівлю". 6. Згідно умов Оголошення Учасник повинен надати у складі своєї пропозиції: "5.7.5. Інформаційний лист щодо застосування санкцій такого змісту: "Даним листом підтверджуємо, що у попередніх відносинах між учасником (повна назва учасника) та замовником не було застосовано оперативно-господарську санкцію, таку як відмова від встановлення господарських відносин на майбутнє". Водночас, Учасник НЕ НАДАВ у складі своєї пропозиції інформаційний лист щодо застосування санкцій такого змісту: "Даним листом підтверджуємо, що у попередніх відносинах між учасником (повна назва учасника) та замовником не було застосовано оперативно-господарську санкцію, таку як відмова від встановлення господарських відносин на майбутнє". У разі, якщо учасник або переможець відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язаний складати якийсь із вказаних в оголошенні документ, згідно умов Оголошення він надає лист-роз’яснення в довільній формі, у якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів або копію/ї роз'яснення/нь державних органів. Оскільки у пропозиції учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАК СЕРВІС ЛЬВІВ", код ЄДРПОУ 31417137, виявлені недоліки у вигляді невідповідності документів, які не призводять до зміни предмета закупівлі, запропонованого Учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, (найменування товару, марки, моделі тощо), а також наявні усі документи про технічні та якісні характеристики предмета Закупівлі, що пропонується Учасником процедури в його тендерній пропозиції, вимагаємо усунути такі невідповідності в електронній системі закупівель протягом 24 годин. Під час розгляду питання порядку денного: Відповідно до абзацу 6 пункту 8 Особливостей № 1275 замовник розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочих дні до закінчення строку розгляду пропозицій, повідомлення з вимогою виправити невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником спрощеної закупівлі у його пропозиції. Строк розгляду пропозицій у Закупівлі UA-2026-04-11-000257-a закінчується не раніше, ніж 27.04.2026. Отже повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей підлягає розміщенню в електронній системі закупівель. ВИРІШИВ: 1. Надати 24 години на виправлення невідповідностей у пропозиції Учасника щодо Закупівлі. 2. Оприлюднити інформацію та розмістити в електронній системі повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей. Уповноважена особа військової частини Т0910 старший солдат КЕП Андрій РОЩУК

Кінцева дата та час усунення невідповідностей: 25-04-26, 11:35:39
Договір
Договір укладено
Системний номер договору:
UA-2026-04-11-000257-a-c1
1 454 159,49 UAH
Ціна договору
1 211 799,58 UAH
Ціна договору без ПДВ

Пропозиції Учасників

Пропозицію подав:
ТОВ "ТРАК СЕРВІС ЛЬВІВ"   Досьє YouControl
Остаточна пропозиція:
1 454 159,49 UAH, з ПДВ
Інформація про субпідрядника:
-
Підпис:
підписано
Дата та час подання пропозиції:
20-04-2026, 17:44:18
Документи:
Тип документа:

Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:11-04-2026, 13:57:54
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:11-04-2026, 13:58:43
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:11-04-2026, 13:57:54
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ