Період оскарження умов закупівлі - по 17-04-2026, 00:00
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі Інтернет, адреси електронної пошти, торговельної марки (знака для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою. Виключення: 1. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд, у тому числі якщо такі документи надані іноземною мовою без перекладу. 2. У випадку надання учасником на підтвердження однієї вимоги кількох документів, викладених різними мовами, та за умови, що хоча б один з наданих документів відповідає встановленій вимозі, в тому числі щодо мови, замовник не розглядає інший(і) документ(и), що учасник надав додатково на підтвердження цієї вимоги, навіть якщо інший документ наданий іноземною мовою без перекладу.. Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається
| Статус: | Завершена закупівля |
| Бюджет: | 63 642 523 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Послуги |
| Мінімальний крок аукціону: | 318 212,62 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Замовник: | Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області |
| ЄДРПОУ: | 25843931 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Клейман Ганна Анатоліївна |
| Телефон: | 380567913774 |
| E-mail: | svizinska.ha@restoration.gov.ua |
| Місцезнаходження: | 49600, Україна, Дніпропетровська область,Дніпро, Вулиця Воскресенська будинок 24 |
3 |
Порядок денний: 1. Про продовження строку розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "БАСК" (далі — Учасник), яка визначена найбільш економічно вигідною , поданої під час проведення процедури закупівлі 50230000-6 - Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Послуги з експлуатаційного утримання. Обслуговування, ремонт та утримання об’єктів існуючого стаціонарного штучного освітлення на ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через Кременчук) - Маріуполь, км 440+674, км 441+710 – км 442+560, км 389+470, а/д Н-08 Під'їзд до аеропорту "Дніпро", км 0+000 – км 5+224, а/д Т-04-05 Дніпро – Хутірське, км 0+000 – км 2+800) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі – Закупівля). 2. Про оприлюднення повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції. Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2026-04-03-007908-a По першому питанню порядку денного: Відповідно до пункту 41 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями) (далі — Особливості), розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до статті 29 Закону (положення частин другої, дванадцятої, шістнадцятої, абзаців другого і третього частини п’ятнадцятої статті 29 Закону не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 Особливостей. Відповідно до частини першої статті 29 Закону оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначеної замовником у тендерній документації, шляхом застосування електронного аукціону. Згідно з частиною дев’ятою статті 29 Закону з урахуванням Особливостей після оцінки тендерних пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації тендерну пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною. Згідно з частиною десятою статті 29 Закону строк розгляду тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення. Найбільш економічно вигідною тендерною пропозицією визначено пропозицію, подану Учасником ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "БАСК". У зв’язку із тим, що є необхідність детально розглянути достатньо великий обсяг документів, наданий в складі тендерної пропозиції Учасника, продовження строку розгляду тендерної пропозиції по процедурі щодо Закупівлі є вкрай необхідним задля дотримання норм чинного законодавства з питань публічних закупівель, зокрема в частині розгляду тендерних пропозицій). Враховуючи викладене, є необхідність продовжити строк розгляду тендерної пропозиції Учасника до 20 робочих днів, а саме до 18.05.2026р. По другому питанню порядку денного: На виконання норм частини 10 статті 29 Закону з урахуванням Особливостей є необхідність оприлюднити повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції Учасника до 20 робочих днів протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення. ВИРІШИЛА: 1. Продовжити строк розгляду тендерної пропозиції Учасника ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "БАСК", яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною під час проведення Закупівлі, до 20 робочих днів з дня визначення її як найбільш економічно вигідної. 2. Оприлюднити повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції Учасника ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "БАСК" в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття цього рішення відповідно до вимог частини десятої статті 29 Закону з урахуванням Особливостей.
Порядок денний: 1. Про розгляд та затвердження вимоги про усунення невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "БАСК" (далі — Учасник) у складі тендерної пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією щодо закупівлі 50230000-6 - Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Послуги з експлуатаційного утримання. Обслуговування, ремонт та утримання об’єктів існуючого стаціонарного штучного освітлення на ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через Кременчук) - Маріуполь, км 440+674, км 441+710 – км 442+560, км 389+470, а/д Н-08 Під'їзд до аеропорту "Дніпро", км 0+000 – км 5+224, а/д Т-04-05 Дніпро – Хутірське, км 0+000 – км 2+800) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі — Закупівля). 2. Розміщення в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей. Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2026-04-03-007908-a Під час розгляду першого питання порядку денного: Відповідно до пункту 41 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями) (далі — Особливості), розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до статті 29 Закону (положення частин другої, дванадцятої, шістнадцятої, абзаців другого і третього частини п’ятнадцятої статті 29 Закону «Про публічні закупівлі» не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 Особливостей. Згідно з пунктом 43 Особливостей, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо. Замовник не може розміщувати щодо одного й того ж учасника процедури закупівлі більше ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, крім випадків, пов’язаних з виконанням рішення органу оскарження. Відповідно до абзацу першого пункту 31 Особливостей тендерні пропозиції подаються відповідно до порядку, визначеного статтею 26 Закону, крім положень частин першої, четвертої, шостої та сьомої статті 26 Закону. Згідно з частиною дев'ятою статті 26 Закону учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або невиправлення учасниками виявлених невідповідностей. Згідно з розглядом тендерної пропозиції відповідно до пункту 41 Особливостей, з урахуванням норм пункту 43 Особливостей та статті 26 Закону є необхідність затвердити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, поданих у складі тендерної пропозиції Учасника та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, такого змісту: Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей: 1) Перелік виявлених невідповідностей: Учасник не вказав в довідці про наявність працівників що Дмитрієву О.С. встановлено суміщення посад:директор технічний та інженер-електрик в енергетичній сфері -Учасник не вказав в довідці про наявність працівників що Пінчук В.С. начальник відділу експлуатації електровимірювальних приладів -Учасник в довідці про наявність аналогічного договору вказав суму виконання по договору №ОСВ-БАСК-24-1 від 28.06.2024р. в розмірі 3 036 322,78,але згідно долучених до тендерної пропозиції актів ,сума виконання становить 3 636,32278 грн -в інформаційній довідці про наявність транспортних засобів не вказана модель крана маніпулятора iveco,а саме: EuroCargo 180Е23 -в інформаційній довідці про наявність транспортних засобів не вказана модель автовишки КАМАЗ,вказати згідно свідоцтву про реєстрацію транспортного засобу,а саме 43101 -в інформаційній довідці про наявність транспортних засобів вказан договір оренди №01-06-1 від 01.02.2001 р.,але згідно долученого до тендерної пропозиції договір оренди №01-06-1 від 01.02.2021р. -учасник вказав в інформаційній довідці про наявність працівників тільки 2 водіїв автотранспортних засобів,що менш ніж вказано техніки в довідці про наявність транспортних засобів В наданій Учасником довідці Вих. № 0804-05 від 08.04.2026 р. «Інформація щодо досвіду виконання основних (ключових) видів робіт» встановлено наступне: - В підтвердження робіт з «Технічне обслуговування силових шаф», значиться технічна помилка, а саме посилання на пункт обсягу в акті КБ-2в (Акт № 1, від 31.07.2024), п. № з/п 55/139 не відповідає запитуваному виду робіт. Запитуваному виду робіт відповідає п. № з/п 81/189 акту; - В підтвердження робіт з «Установлення світильників/аварійна заміна світильників», значиться технічна помилка, а саме посилання на пункт обсягу в акті КБ-2в (Акт № 1, від 31.07.2024), замість п. № з/п 37/189 має бути № з/п 37/186. За результатами опрацювання, у разі приведення до відповідності довідки «Інформація щодо досвіду виконання основних (ключових) видів робіт», а саме виправлення технічних помилок, зазначений у довідці, досвід виконання основних (ключових) видів робіт підтверджує наявність у ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "БАСК" (ЄДРПОУ 19315887) досвіду запитуваного у тендерній документації. 2) Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності; Додаток 2 до тендерної документації ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПОСІБ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ УЧАСНИКІВ ВСТАНОВЛЕНИХ ЗАМОВНИКОМ КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ВІДПОВІДНО ДО СТАТТІ 16 ЗАКОНУ З УРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ Учасники в складі тендерної пропозиції документально підтверджують наявність наявність транспортних засобів,будівельних(дорожніх)машин, які є необхідними для надання послуг за предметом закупівлі, наступними інформацією та документами: 1.1. Довідкою за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції про наявність транспортних засобів,будівельних(дорожніх)машин та її документальним підтвердженням згідно наведеної нижче форми: ТАБЛИЦЯ №1 ДОВІДКА ПРО НАЯВНІСТЬ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ, БУДІВЕЛЬНИХ (ДОРОЖНІХ) МАШИН, ЯКІ Є НЕОБХІДНИМИ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗГІДНО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ № з/п Найменування обладнання / технологій* Тип/марка/модель (за наявності) Рік випуску К-сть, шт Правовий статус набуття ** Документ, підтверджуючий право набуття *** Примітка 1 2 3 4 5 6 7 8 *Учасники обов’язково включають у Довідку транспортні засоби, будівельні (дорожні) машини, механізми , необхідні для надання послуг згідно предмету закупівлі (в кількості не менше зазначених нижче одиниць, а саме: - Автогідропідіймач – 2 шт. - Автокран (або Кран – Маніпулятор) – 1 шт. - Автомобіль технічної служби – 2 шт. ПРИМІТКА! Учасники можуть використовувати транспортні засоби, будівельні (дорожні) машини, механізми, у разі, якщо зменшення кількості техніки, що застосовується, не призведе до погіршення якості надання послуг. У випадку використання транспортних засобів, будівельних (дорожніх) машин, механізмів – надати довідку довільної форми із зазначенням функцій таких транспортних засобів/механізмів,тощо. ** якщо учасник є власником, зазначається – «власний», в інших випадках зазначається – «залучений/право користування»; *** якщо учасник є власником, зазначається номер свідоцтва про реєстрацію або іншого документу, що підтверджує право власності (обліку); якщо учасник не є власником, зазначається: номер свідоцтва про реєстрацію або іншого документу, що підтверджує право власності (обліку), а також номер та дата договору, найменування контрагента, відповідно до якого здійснюється залучення транспортних засобів, будівельних (дорожніх) машин, механізмів , необхідних для надання послуг згідно предмету закупівлі. В якості документального підтвердження інформації, зазначеної у Довідці, учасник надає: - сканкопії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або (якщо транспортні засоби, будівельні (дорожні) машини, механізми не підлягають державній реєстрації) інший документ, що підтверджує право власності (обліку). На транспортні засоби, будівельні (дорожні) машини, механізми, які відображені у Довідці як такі, що залучені, учасник додатково надає: - сканкопії договорів (з усіма додатками, зазначеними в договорі, як невід'ємні, та додатковими угодами/договорами за наявності таких), що підтверджують право користування (оренди/суборенди, лізингу/сублізингу, надання послуг чи інших правочинів, передбачених чинним законодавством України). Такі договори мають бути укладені на строк, що дорівнює або перевищує строк виконання договору про закупівлю, або містити умови про можливість пролонгації строку його дії на строк надання послуг; У випадку, якщо контрагент учасника по договору, що підтверджує право користування, не є власником обладнання / технологій, що відображені у такому договорі, учасник додатково надає: - сканкопії договорів (з усіма додатками, зазначеними в договорі, як невід'ємні, та додатковими угодами/договорами за наявності таких), укладених між контрагентом учасника по договору, що підтверджує право користування та власником обладнання / технологій, зазначених у такому договорі. Такі договори мають бути укладені на строк, що дорівнює або перевищує строк виконання договору про закупівлю, або містити умови про можливість пролонгації строку його дії на строк надання послуг. 2. Учасники в складі тендерної пропозиції документально підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід наступними інформацією та документами: 2.1. Довідкою за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та її документальним підтвердженням згідно наведеної нижче форми: ТАБЛИЦЯ №2 ДОВІДКА ПРО НАЯВНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ВІДПОВІДНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ НЕОБХІДНІ ЗНАННЯ ТА ДОСВІД № з/п Прізвище, ім`я, по батькові працівників Посада* Штатний / цивільно-правова угода Примітка 1 2 3 4 5 *Учасники обов’язково включають у Довідку працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для надання послуг за предметом закупівлі. Мінімальний перелік працівників, необхідних для належного виконання робіт/надання послуг: - головний інженер або інша особа, яка здійснює технічне керівництво діяльністю будівельної організації – 1 особа; - працівники, які будуть виконувати роботи на висоті (не менше, ніж 2 особи); - працівники, які будуть виконувати роботи в електроустановках (не менше, ніж 2 особи). Машиністи та водії в кількості, достатній для керування машинами і механізмами, зазначеними в довідці про наявність транспортних засобів, будівельних (дорожніх) машин, механізмів (але у будь-якому разі, кількість таких працівників повинна бути не меншою кількості машин і механізмів, зазначених в довідці про наявність транспортних засобів, будівельних (дорожніх) машин, механізмів, за винятком тих машин і механізмів, які залучаються учасником за договором про надання послуг та/або договором найму (оренди) транспортного засобу з екіпажем). ПРИМІТКА! У разі, якщо на одного працівника покладається декілька функцій – надати інформацію щодо переліку таких функцій. В якості документального підтвердження наявності в учасника працівників зазначених у Довідці, учасник надає: - сканкопії наказів про призначення на посаду або наказів про сумісництво (за наявності таких) або цивільно-правових угод з особами, що будуть задіяні учасником під час виконання договору, або інших документів, які підтверджують наявність правовідносин Учасника з відповідними працівниками, зазначеними у Довідці. На працівника(ів) який(і) буде(уть) виконувати роботи в електроустановках Учасник додатково надає: - сканкопії посвідчення та витягу з протоколу про проходження перевірки знань з електробезпеки або іншого документу, що підтверджує допуск до виконання робіт в електроустановках, видані уповноваженим на це органом та чинні на дату подання тендерних пропозицій. На працівника(ів) який(і) буде(уть) виконувати роботи на висоті Учасник додатково надає: - сканкопії посвідчення та витягу з протоколу про проходження перевірки знань з допуском до виконання робіт на висоті або іншого документу, що підтверджує допуск до виконання робіт на висоті, видані уповноваженим на це органом та чинні на дату подання тендерних пропозицій. 3. Учасники в складі тендерної пропозиції документально підтверджують наявність досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) наступними інформацією та документами: 3.1. Довідкою за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції про наявність досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) та її документальним підтвердженням згідно наведеної нижче форми ТАБЛИЦЯ №3 ДОВІДКА ПРО НАЯВНІСТЬ ДОСВІДУ ВИКОНАННЯ АНАЛОГІЧНОГО(ИХ) ДОГОВОРУ(ІВ) № з/п Замовник, місцезнаходження, код ЄДРПОУ Номер та дата договору, предмет договору Ціна договору, грн., сума виконання договору, грн., відсоток виконання договору Найменування послуг (робіт) Номер та дата підписання акту приймання виконаних будівельних робіт 1 2 3 4 5 6 *Аналогічним за предметом закупівлі буде вважатись договір (договори) з експлуатаційного утримання на надання послуг / виконання робіт з ремонту, технічного обслуговування та утримання об'єктів існуючого стаціонарного штучного освітлення на автомобільних дорогах загального користування, укладений (укладені) протягом останніх 4 (чотирьох) років від дати, що передує даті оголошення закупівлі. Учасник вказує у Довідці та надає документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного договору (одним договором або сумарно) основних видів робіт, визначених замовником в тендерній документації як основні відповідно до Технічної специфікації та Відомості обсягів робіт (BoQ) (Додаток № 5 до тендерної документації), а саме: Обслуговування об’єктів зовнішнього освітлення: - обслуговування об’єктів зовнішнього освітлення; - технічне обслуговування силових шаф, шаф управління. Наявність в учасника досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів) документально підтверджується в складі тендерної пропозиції наступними документами: - сканкопiєю(ями) аналогічного(их) договору(ів) (з усіма додатками, зазначеними в договорі, як невід'ємні, та додатковими угодами/договорами за наявності таких), інформація по якому (яких) відображена в Довідці; - сканкопiєю(ями) підписаної(их) контрагентом (замовником) Довідки(ок) про вартість виконаних будівельних робіт (форма КБ-3) або іншого документу, що підтверджує вартість виконаних робіт, передбаченого аналогічним договором; - сканкопiєю(ями) підписаних контрагентом (замовником) Актів приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) або іншого документу, що підтверджує приймання виконаних робіт, передбаченого аналогічним договором. 4.Учасник має документально підтвердити досвід виконання основних (ключових) видів робіт, по видах та обсягах зазначених у Таблиці 4. На підтвердження досвіду виконання основних (ключових) видів робіт учасник у складі тендерної пропозиції надає копію(ї) довідок про вартість виконаних робіт та/або наданих послуг і витрат (форма № КБ-3), копію(ї) актів приймання виконаних робіт та/або наданих послуг (форма КБ-2в (УПВ)); Таблиця 4 № з/п Найменування основних (ключових) видів робіт * Одиниця виміру Кількість 1 Періодичні огляди повітряних ліній км 50 2 Технічне обслуговування силових шаф об'єкт 5 3 Установлення світильників/аварійна заміна світильників шт 20 4 Енергетичний нагляд та енергозбутова діяльність лічильн. 12 5 Технічне обслуговування обладнання підстанцій. Технічне обслуговування КТП пункт 5 6 Пошук і визначення місця пошкодження кабеля кабель 3 Інформацію на підтвердження досвіду виконання основних (ключових) видів робіт учасник закупівлі повинен надати у форматі Таблиці 5. Основні (ключові) види робіт мають бути надані по тих договорах, по яких Учасник подає інформацію, як аналогічні. Таблиця 5 № п/п Найменування Замовника, місцезнаходження, код ЄДРПОУ Аналогічний договір: Найменування робіт/ одиниця виміру відповідно до переліку основних (ключових) робіт Обсяг робіт/ одиниця виміру відповідно до актів приймання виконаних дорожніх робіт та/або наданих послуг(форма КБ-2в (УПВ)) Обсяг робіт/одиниця виміру відповідно до актів приймання виконаних будівельних робіт (форма № КБ-2в) Номер, дата підписання акту (форма КБ-2в (УПВ))/ (форма № КБ-2в) та пункт де наданий відповідний обсяг 1. Номер договору. 2. Дата укладання договору 3.Предмет договору. 1. Ціна договору, грн 2.Сума виконання договору, грн 3. Відсоток виконання договору Найменування робіт (послуг) може стилістично відрізнятися від назви робіт (послуг), які вказуються Учасником, але за своєю технологічною послідовністю повинні відповідати основним (ключовим) роботам (послуг), які визначені Замовником в умовах тендерної документації, згідно технічного завдання до предмету закупівлі. 3)Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей. Для усунення зазначеної невідповідності Учаснику необхідно надати у строк, визначений Особливостями: Учаснику вказати в довідці про наявність працівників що Дмитрієву О.С. встановлено суміщення посад:директор технічний та інженер-електрик в енергетичній сфері -Учаснику вказати в довідці про наявність працівників що Пінчук В.С. начальник відділу експлуатації електровимірювальних приладів -Учаснику виправити довідку про наявність аналогічного договору вказавши суму виконання по договору №ОСВ-БАСК-24-1 від 28.06.2024р. згідно долучених до тендерної пропозиції актів -в інформаційній довідці про наявність транспортних засобів вказати модель крана маніпулятора iveco,а саме: EuroCargo 180Е23 -в інформаційній довідці про наявність транспортних засобів вказати модель автовишки КАМАЗ, згідно свідоцтву про реєстрацію транспортного засобу,а саме 43101 -в інформаційній довідці про наявність транспортних засобів вказан договір оренди №01-06-1 від 01.02.2001 р.,але згідно долученого до тендерної пропозиції договір оренди №01-06-1 від 01.02.2021р.(учаснику виправити довідку) -учасник вказати в інформаційній довідці про наявність працівників тільки водіїв автотранспортних засобів не менш ніж вказано техніки в довідці про наявність транспортних засобів Виправити довідку Вих. № 0804-05 від 08.04.2026 р. «Інформація щодо досвіду виконання основних (ключових) видів робіт». Під час розгляду другого питання порядку денного: Відповідно до пункту 43 Особливостей необхідно розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей у строк не менше ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій. ВИРІШИЛА: 1. Затвердити вимогу про усунення невідповідностей Учасника ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "БАСК" щодо Закупівлі. 2. Розмістити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей у строк, передбачений Особливостями.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.