Закупівлю оголошено - 12-08-2026, 18:03. Дата останніх змін - 12-08-2026, 18:08

Макети засобів РЕБ окопного типу

Макети засобів РЕБ окопного типу... Державна закупівля - UA-2026-08-12-012105-a Макети засобів РЕБ окопного типу від замовника Військова частина А2900 від 8/12/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-12-012105-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 12-08-2026, 18:03
по 18-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 18-08-2026, 00:00
по 20-08-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 20-08-2026, 14:43

Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1350000
1 350 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:13 500 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2900
ЄДРПОУ:26616327 Досьє YouControl
Контактна особа:Мяновська Ірина Валентинівна
Телефон:+380676045743
E-mail:i.mianovska@mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Житомирська область,Місто Житомир,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Макети засобів РЕБ окопного ти ...
1 350 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 20-08-2026, 14:43
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Макети засобів РЕБ окопного типу

50
комплект
Україна Житомирська область м. Житомир
по 01-12-2026
80520000-5
Навчальні засоби


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:12-08-2026, 18:08:12
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:12-08-2026, 18:03:50
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:12-08-2026, 18:03:50
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:12-08-2026, 18:03:50
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ