Період оскарження умов закупівлі - по 06-05-2026, 00:00
| Статус: | Завершена закупівля |
| Бюджет: | 2 050 400 UAH(без ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Послуги |
| Мінімальний крок аукціону: | 10 252 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Замовник: | ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" |
| ЄДРПОУ: | 45554542 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Гарпуль Михайло Олексійович |
| Телефон: | 380505553362 |
| E-mail: | mykhailo.harpul@e-forest.gov.ua |
| Місцезнаходження: | 88017, Україна, Закарпатська область,Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156 |
3 |
01.05.2026 року було оголошено тендерну закупівлю Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліси України» Закарпатської області, код ДК 021:2015 – 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-05-01-009223-a. Найбільш економічно вигідною пропозицією процедури закупівлі Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліси України» Закарпатської області, код ДК 021:2015 – 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-05-01-010092-a електронною системою закупівель було визначено пропозицію учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДИКО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ'Я»» (код ЄДРПОУ 39176351) (далі – Учасник), цінова пропозиція (остаточна) якого склала 898 900,00 грн без ПДВ. На виконання вимог ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922–VIII, (далі – Закон України «Про публічні закупівлі»), з врахуванням норм постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», (далі – Особливості), необхідно забезпечити розгляд тендерної документації Учасника. Згідно з абзацом 7 пункту 37 Особливостей, розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до статті 29 Закону (положення частин другої, дванадцятої, шістнадцятої, абзаців другого і третього частини п’ятнадцятої статті 29 Закону не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 цих Особливостей. Замовник розглядає найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі відповідно до цього пункту щодо її відповідності вимогам тендерної документації. Замовник має право звернутись за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції в порядку, визначеному абзацом 2 частини 15 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з подачею значного обсягу документів, що надано Учасником у складі своєї тендерної пропозиції, необхідно продовжити строк розгляду тендерної пропозиції, що за результатами оцінки електронної системи закупівель визначена найбільш економічно вигідною. Відповідно до частини 1 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі», оцінка тендерних пропозицій/пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. Відповідно до частини 10 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення. Таким чином з огляду на наведене вище, наявні аргументовані підстави для продовження строку розгляду тендерної пропозиції Учасника процедури закупівлі Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліси України» Закарпатської області, код ДК 021:2015 – 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-05-01-010092-a.
За рішенням уповноваженої особи від 01.05.2026 року №242 оголошено проведення процедури відкритих торгів з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості), за предметом закупівлі Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників філії «Карпатський лісовий офіс» ДП «Ліси України» Закарпатської області, код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-05-01-010092-a (далі — Закупівля). У Закупівлі подано тендерні пропозиції учасників процедури закупівлі/учасника процедури закупівлі: 1) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДИКО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ'Я»» (код ЄДРПОУ 39176351); 2) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДПРОФ» (код ЄДРПОУ 41343093); 3) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФІЛАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР МЕД-ДОК» (код ЄДРПОУ 43854258); 4) ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІЛАМЕД» (код ЄДРПОУ 33761466); 5) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ БІЛДІНГ» (код ЄДРПОУ 33305027); 6) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДОБРОМЕД» (код ЄДРПОУ 44198230). Відповідно до пункту 43 Особливостей, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерній пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо. Під час розгляду замовником тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДИКО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ'Я»» (код ЄДРПОУ 39176351), виявлено такі невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією: Перелік виявлених невідповідностей: 1. По позиції 2 в графі 6 «Назва підприємства із яким укладено договір, код ЄДРПОУ та контактний телефон» довідки учасника за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника про виконання аналогічного/-их за предметом закупівлі договору/-ів, за наведеною формою зазначено підприємство Івано-Франківський національний технічний університет найти і газу, а договір укладено із Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу; 2. У відгуку від ТОВ «ТЕХМАШ» (код ЄДРПОУ 31767436), для якого виконувався аналогічний за предметом закупівлі договір №82 від 07.06.2024, наведений учасником в довідці (згідно підпункту 1.2.1. додатку 7 до тендерної документації) не зазначено інформації про номер, дату укладання договору та строків надання послуг; 3. У відгуку від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (код ЄДРПОУ 02070855), для якого виконувався аналогічний за предметом закупівлі договір №18 від 22.01.2024, наведений учасником в довідці (згідно підпункту 1.2.1. додатку 7 до тендерної документації) не зазначено інформації про строки надання послуг; 4. У відгуку від Комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» (код ЄДРПОУ 32360815), для якого викон'увався аналогічний за предметом закупівлі договір №3467/п від 26.09.2024, наведений учасником в довідці (згідно підпункту 1.2.1. додатку 7 до тендерної документації) не зазначено інформації про строки надання послуг; 5. У відгуку від АТ «Прикарпаттяобленерго» (код ЄДРПОУ 00131564), для якого виконувався аналогічний за предметом закупівлі договір №2025/284 від 27.01.2025, наведений учасником в довідці (згідно підпункту 1.2.1. додатку 7 до тендерної документації) виявлено суперечність щодо фактичної можливості надання послуг у період, що передує підписанню договору, а саме – надання послуг з 20.01.2025 року по 31.12.2025 року, а договір №2025/284 укладено 27.01.2025 року. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої виявлено невідповідності: 1. Пункти 1.1.1., 1.1.3. Додатку №4 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції»; 2. Пункти 1.1.3. Додатку №4 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції»; 3. Пункти 1.1.3. Додатку №4 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції»; 4. Пункти 1.1.3. Додатку №4 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції»; 5. Пункти 1.1.3. Додатку №4 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції». Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: 1. Надати актуальну довідку учасника за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника про виконання аналогічного/-их за предметом закупівлі договору/-ів, за наведеною формою із вірним зазначенням назви підприємства із яким укладено договір, код ЄДРПОУ та контактний телефон по позиції 2; 2. Надати скановану копію відгука від ТОВ «ТЕХМАШ» (код ЄДРПОУ 31767436), для якого виконувався аналогічний за предметом закупівлі договір №82 від 07.06.2024, наведений учасником в довідці (згідно підпункту 1.2.1. додатку 7 до тендерної документації) із зазначенням інформації про номер, дату укладання договору та строків надання послуг; 3. Надати скановану копію відгука від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (код ЄДРПОУ 02070855), для якого виконувався аналогічний за предметом закупівлі договір №18 від 22.01.2024, наведений учасником в довідці (згідно підпункту 1.2.1. додатку 7 до тендерної документації) із зазначенням інформації про номер, дату укладання договору та строків надання послуг; 4. Надати скановану копію відгука від Комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» (код ЄДРПОУ 32360815), для якого виконувався аналогічний за предметом закупівлі договір №3467/п від 26.09.2024, наведений учасником в довідці (згідно підпункту 1.2.1. додатку 7 до тендерної документації) із зазначенням інформації про номер, дату укладання договору та строків надання послуг; 5. Надати скановану копію відгука від АТ «Прикарпаттяобленерго» (код ЄДРПОУ 00131564), для якого виконувався аналогічний за предметом закупівлі договір №2025/284 від 27.01.2025, наведений учасником в довідці (згідно підпункту 1.2.1. додатку 7 до тендерної документації) із зазначенням інформації про номер, дату укладання договору та актуальних строків надання послуг.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.