Період оскарження умов закупівлі - по 17-05-2026, 00:00
| Статус: | Торги відмінено |
| Бюджет: | 2 822 850 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Послуги |
| Мінімальний крок аукціону: | 28 228,50 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Замовник: | КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ" |
| ЄДРПОУ: | 00182082 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Оксана Моспан |
| Телефон: | +380487376932 |
| E-mail: | oks.mospan@gmail.com |
| Місцезнаходження: | 65045, Україна, Одеська область,м. Одеса, вул. Буніна, 30 |
| Замовник(и): | КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НЕФРОЛОГІЇ ТА ДІАЛІЗУ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" |
2 |
Статус:
Виконано
Опис скасування закупівлі/лоту:
П.п.2 пункту 50 Постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022 року передбачено, що Замовник відміняє відкриті торги у разі: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; Під час розгляду звернень до торгів на етапі прийому пропозицій, Замовником в інтересах якого ЦЗО проводить закупівлю, а саме КНП “Одеський обласний центр нефрології та діалізу ” ООР, 15.05.2026 року надіслано лист №03/199 про відміну відкритих торгів в результаті наступних порушень: Опис порушень: у зв'язку з неможливістю виправити порушення, а саме, внести зміни до тендерної документації та виправити технічні характеристики, додати ще один вид небезпечних відходів Послуги з управління відходами категорії (07 05 13*)- Тверді відходи, що містять небезпечні речовини - Упаковка від фармацевтичних препаратів.
Причина скасування закупівлі/лоту:
Дата:
26-05-2026, 00:00
Період оскарження:
з 15-05-2026, 15:16 по 26-05-2026, 00:00
Документи: